Teade

Collapse
No announcement yet.

samsung chassis KS7A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    samsung chassis KS7A

    Tere!

    Kui telekas sisse lülitada, siis kolm korda käivitub demagnitiseerimine. Valgus LED vilgub samas kaasa. Oote reziimist sisse lülitades käitub telekas normaalselt. Pinged on korras. Eelnevalt sai remonditud toiteplokki. On kellegil sellist kogemust olnud???

    #2
    Vs: samsung chassis KS7A

    kust sa võtad,et kolm korda?

    Comment


      #3
      Vs: samsung chassis KS7A

      Kui ma voolu sisse lülitan siis jõuan ära ju fikseerida!!!!

      Comment


        #4
        Vs: samsung chassis KS7A

        Sorry ma ei oska enam lugeda aga vahet pole. Selline loll viga tal igatahes on!!!

        Comment


          #5
          Vs: samsung chassis KS7A

          võib olla on sul hoopiski nii,et võrgust sisselülides algul LED vilgub ja see häirib?see on küllaltki tavaline nähe ja kui kõik muu on korras,siis ei maksa sellele tähelepanu pöörata.

          Comment


            #6
            Vs: samsung chassis KS7A

            No aga seda on ka kõlaritest kuulda! Jääks mulje nagu ei jõuaks toide käima minna algul. Relee ju ka plõksub kiiresti. See kuramuse vilgutamine mind ültse ei häiri

            Comment


              #7
              Vs: samsung chassis KS7A

              kahtlustaks toiteploki sekundaarpoole kondensaatoreid.mõni neist on kehvake

              Comment


                #8
                Vs: samsung chassis KS7A

                Äituma Kreeklane! Sinu vihje aitas päris palju. Pomo mässas selle telkuga pool aastat. Mina veel mõned päevad peale. Viga oli selles, et kondekas nimelt C808 pidi olema 22 mikroforaati. Vaeseke ajas vist sassi ja pani 10 mikroforaati. Nii, jahm ....

                Comment

                Working...
                X