Teade

Collapse
No announcement yet.

2.1 kõlari ots

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    2.1 kõlari ots

    Niisis. Umbes poolteist kuud tagasi sai ostetud Logitech X-230 2.1 kõlarid.
    Et nendega on nüüd selline probleem, et juhtus väike õnnetus ja sain helijuhtme otsast lahti. On vaid juhe(piisavalt pikk) ja siis kaks juhet mis on kaetud varjestuse või millegi sarnasega. Valge ja punane juhe. Et soov oleks asi kodus töökorda saada. Tinutada on täitsa võimalik, lihtsalt oleks veidi õpetust vaja. Või oleks siiski tark tegu viia kuskile parandusse. Garantii alla see ei peaks minema ja soome neid saatma kah ei oleks vist erilist mõtet.

    #2
    Vs: 2.1 kõlari ots

    Tee selguse huvides asjast ka pilti. Ideeliselt ma kujutan ette , et kui on punane ja valge ja neil on peal varjestus, siis varjestused kokku ja osta 3,5 stereo ots, ning siis sinna otsa lihtsalt joota, varjestus pleki külge ja punane ja valge siis vastavalt nende teiste otsade külge, mis ostetaval otsal on.
    Condemn the hive.

    Comment


      #3
      Vs: 2.1 kõlari ots


      Et neist otsikutest ma eriti midagi ei jaga kuid kui käes on siis ühendada ikka oskan. Niipalju, et see 3.5 otsik on olemas, küll aga vanade klappide küljes mis nagunii ei tööta. Ehk ajaks asja see ära ?

      Comment


        #4
        Vs: 2.1 kõlari ots

        Ostad Elfast uue pistiku, võib ka mõni teine olla, lihtsalt 3,5 mm ja STEREO:
        http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-b...?artnr=210-421


        Punane juhe joota "righ channel" külge
        Valge "left channel" külge
        See ülejäänud värk, ehk varjestus joota "ground" külge

        Ja niisama lihtne ongi, ja see, punast ja valget värvi asi on isolatsioon ja
        see tuleb enne jootmist cm jagu eemaldada.
        Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

        Comment


          #5
          Vs: 2.1 kõlari ots

          tänud mõlemale (y) . eks ma teen nii siis

          Comment


            #6
            Vs: 2.1 kõlari ots

            Esmalt postitatud hektor poolt
            tänud mõlemale (y) . eks ma teen nii siis
            Palun, ehk saad hakkama!
            Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

            Comment


              #7
              Vs: 2.1 kõlari ots

              Võib ma kisun teema uuesti üles, mõtlesin et ei hakka uut teemat tegema.

              Küsimuseks on siis, et kas 3.5mm pealt saab teha jada ühenduse (niiöelda?)
              Ehk, mul on 3.5mm stereopistik ja teisel pool peaks/võiks olla 4 RCA'd. Stereo+stereo. Ei viici sellepärast ostma hakta ja asjad on olemas. Tänud
              Estonian SPL & Sound
              @gargru

              Comment


                #8
                Vs: 2.1 kõlari ots

                Esmalt postitatud Garol poolt
                Küsimuseks on siis, et kas 3.5mm pealt saab teha jada ühenduse (niiöelda?)
                Ehk, mul on 3.5mm stereopistik ja teisel pool peaks/võiks olla 4 RCA'd. Stereo+stereo. Ei viici sellepärast ostma hakta ja asjad on olemas. Tänud
                Miks ei saa! Pool päeva tinutamist ja ongi valmis Korralikku/tugevat asja muidugi põlve otsas ei tee...
                1. võimalus kasutada 4-soonelist juhet (+varjed), 3,5 poolses otsas paarikaupa klemmide külge. RCA otsad siis vaja kuidagi tugevdada - termokahanev, vms...
                2. võimalus rca-d eraldi kaablijuppidega otsa tinutada ja kogu see ühenduspundar mingi jama sisse valada.

                Comment

                Working...
                X