Teade

Collapse
No announcement yet.

Millega tuvastada, kustkohast juhe katki on?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Millega tuvastada, kustkohast juhe katki on?

    Pika kaabli puhul on probleemne tavaliselt see koht, kust tooliratas pidevalt üle veereb.

    Comment


      #17
      Vs: Millega tuvastada, kustkohast juhe katki on?

      Aga tegelikult katsetada ikkagi tasub. Rikke kohapealt võib olla ka varjestus kannatada saanud ja sel juhul äkki sealt natuke pihkab ja faasipulk vilgatab selle kohapeal kus rike on.

      Comment


        #18
        Vs: Millega tuvastada, kustkohast juhe katki on?

        Esmalt postitatud roomet poolt
        Ei saa aru..? Ehk täpsustad?
        Et viitasid ühele lingile, kus teavitatakse mikrofonikaabli müügist, mis keerdu ei lähe. Kõrvaklappidele on sellist tiba ebaotstarbekas panna, kuna see on tunduvalt jämedam, kui levinud balanseerimata, kuid varjestatud kõrvaklapijuhe.

        See ossiga testimise variant on rohkem elektroonika moodi, minu soovitatud meetod rohkem matsi ja dumbjuuserite pärusmaa
        Mida punk on liitnud, ärgu Tisko lahutagu

        Comment


          #19
          Vs: Millega tuvastada, kustkohast juhe katki on?

          Tänud selgituse eest, Madlobster. Midagi sellist ma ette kujutasin, et võiks olla, kui postitust tegema hakkasin, ainult et seda "pulka" kujutasin ette ka nõrkvoolu tundvat. Seinaga ma mässama ei taha hakata, samuti selleks eraldi testrit ja/või faasipulka ostma. Seega jään praegu puldi pakutud variandi juurde, kuna üsna kindel on, et see katkestus on umbes meetri jao juhtme "kandis" ja halvim mis saab juhtuda on, et juhe jääb meeter lühemaks.

          Tänud veelkord kõigile.

          Comment


            #20
            Vs: Millega tuvastada, kustkohast juhe katki on?

            Lugu lõppes sellega, et ostsin nii isase kui emase 3,5 mm otsa ning peale kolmandat katsetust (lõigates juhtme läbi, jootes otsa külge ning testides) sain katkise jupi vahelt välja ning mõlemad kanalid käima. Kaduma läks vahelt umbes 40 cm juhet. Et siis saab ka nii "katse-eksituse meetodil"

            Lisaks avastasin, et võimendil ei tööta balansi nupp, aga seda ainult kõrvaklappide jaoks. Kuidas selline skeem võimalik on, minu loogika ei võta. Mitte, et ma skeemidest teaks või miskit, aga balanss peaks ju nö "globaalne" olema, või vähemalt mina disainiks asja selle loogika kohaselt. Aga see selleks. Kui kellelgi miskeid pädevaid mõtteid on selle kohta, olen neist huvitatud.

            Comment


              #21
              Vs: Millega tuvastada, kustkohast juhe katki on?

              Esmalt postitatud aiiro poolt
              Lisaks avastasin, et võimendil ei tööta balansi nupp, aga seda ainult kõrvaklappide jaoks. Kuidas selline skeem võimalik on, minu loogika ei võta. Mitte, et ma skeemidest teaks või miskit, aga balanss peaks ju nö "globaalne" olema, või vähemalt mina disainiks asja selle loogika kohaselt. Aga see selleks. Kui kellelgi miskeid pädevaid mõtteid on selle kohta, olen neist huvitatud.
              No siin on asi lihtne, Sul on kuskil lühiühendus, või oled mingi juhtmed valesti ühendanud.
              Mida punk on liitnud, ärgu Tisko lahutagu

              Comment


                #22
                Vs: Millega tuvastada, kustkohast juhe katki on?

                Ei saa olla - pole ise võimendit seest näppinud ja proovisin erinevate kõrvaklappidega, kõigiga sama lugu....

                Comment


                  #23
                  Vs: Millega tuvastada, kustkohast juhe katki on?

                  Esmalt postitatud aiiro poolt
                  Ei saa olla - pole ise võimendit seest näppinud ja proovisin erinevate kõrvaklappidega, kõigiga sama lugu....
                  Kui mass pole ühendatud, siis on ka siuke tunne, et balanss ei tööta. Võib-olla ei anna kuskilt ühendust.
                  Mida punk on liitnud, ärgu Tisko lahutagu

                  Comment


                    #24
                    Vs: Millega tuvastada, kustkohast juhe katki on?

                    Ee... Miuke see kõrvaklappide juhtmel see mass on? Seal oli neli juhet, kaks kummaski silikoonisolatsioonis - punane+vaskne ja roheline+vaskne. Punane läks parema kanali külge (pistikul), roheline vasaku külge ja kaks vaskset pistiku "kesta" külge. Kui ka üks neist oli parajasti jootmata, oli seda kuulda, niiet vast kõik sai ikka kenasti külge joodetud... Või mis massi sa mõtled, sry ma olen elektriasjades üsna võhik...

                    Comment


                      #25
                      Vs: Millega tuvastada, kustkohast juhe katki on?

                      Mass on see vaskne juhe, mis pistiku kesta külge läheb.
                      73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                      ATiP1pN4XeM

                      Comment

                      Working...
                      X