Teade

Collapse
No announcement yet.

vanakooli raadio taustavalguse pirnide vahetus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    vanakooli raadio taustavalguse pirnide vahetus

    Tere
    Selline mure et sai soetatd vanakooli komplekt võim+raadio, aga raadiol ei põle taustavalgus. Muidu täitsa tomimiv asi.
    Võtsin lahti ja selline asi et pirni seal enam sees ei ole, koht on olemas ja hõbepaber mis seal peal olnud on ka põlemisjälgedega, olemas on ka 2 lahtist juhtme otsa aga kummagis nagu voolu ei ole, ? müstika minu jaoks.
    Kas on mingied sellised pirne millele võiks otse toitest voolu võtta 5mm ledid läheks mudu sinna maru hästi sisse. Eks varem ole ka seal arvatavasti juhtmetega pirn olnud..
    Mudu Võimenist tulev toide nii tuunerile kui deck'ile näitab selliseid numbredi AC:14V 140mA ja DC 33V 100mA
    Minul testriga testides näitas AC 32,3V ja DC 71,2V

    #2
    Vs: vanakooli raadio taustavalguse pirnide vahetus

    Kuhu need 140mA ja 100 mA suunduvad?

    Comment


      #3
      Vs: vanakooli raadio taustavalguse pirnide vahetus

      Esmalt postitatud Shele poolt
      Kuhu need 140mA ja 100 mA suunduvad?
      Ei leia üles üldse selliseid numbreid, on ainult need mis mul ennem mõõdetud. Saan ainult aru et pisikeset valgest juhtmest tuleb + lüliti peale ja must läheb "keresse", ning kui lülitada siis tekib ka oranz'i juhtmesse vool mis läheb edasi trükk plaadile ja sealt hakkab juba jagunema igas suunas.

      Comment


        #4
        Vs: vanakooli raadio taustavalguse pirnide vahetus

        algul tekitad reguleeritava koormuse.sellele paned ampermeetri vahele,ja kui koormusvool on 140mA välja reguleeritud,siis alles mõõdad pinget.muidu saad suvalise numbri mis näitab ainult pinge olemasolu

        Comment


          #5
          Vs: vanakooli raadio taustavalguse pirnide vahetus

          Üldiselt hakkab tunduma et asi käib minule üle jõu, isegi võibolla sellised lihtsad asjad, lootsin pääseda jube lihtsalt aga tühjagi, võibolla on abi piltidest http://public.fotki.com/MK1985/raadio/

          Comment


            #6
            Vs: vanakooli raadio taustavalguse pirnide vahetus

            avalikusta mudel.ehk teeb see asja lihtsamaks

            Comment


              #7
              Vs: vanakooli raadio taustavalguse pirnide vahetus

              Rotel RMT 80

              Comment

              Working...
              X