Teade

Collapse
No announcement yet.

raadio tehnika eel võim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    raadio tehnika eel võim

    leitsin siis ühe kramofoni eel võimu ja selega kaasas olnd trafo , ja mõtlesin subakale filtriks panna a nüüd juhtmeid vaja ühendada ja mingi takisti kah vahele panna. PILDID http://album.ee/node/18519237/50148829

    #2
    Vs: raadio tehnika eel võim

    Up!

    Comment


      #3
      Vs: raadio tehnika eel võim

      Esmalt postitatud henri503 poolt
      leitsin siis ühe kramofoni eel võimu ja selega kaasas olnd trafo , ja mõtlesin subakale filtriks panna a nüüd juhtmeid vaja ühendada ja mingi takisti kah vahele panna. PILDID http://album.ee/node/18519237/50148829
      hmmm... nuujahh... tegelikult täitsa tore et sa meid oma leidudest teavitad ... ja ma arvan, et ma saan isegi aru mis sa kirjutad. Küll aga ei saa ma eriti pihta, kuidas kavatsed neid leide filtrina kasutada. Räägi siis lähemalt, mis takisti sa sinna vahele paned ja kuidas seal need juhtmed ühendad, et nad filtrina tööle hakkaks? Üritan siin uutele huvitavatele lahendustele avatud olla.

      Comment


        #4
        Vs: raadio tehnika eel võim

        Esmalt postitatud ramli poolt
        hmmm... nuujahh... tegelikult täitsa tore et sa meid oma leidudest teavitad ... ja ma arvan, et ma saan isegi aru mis sa kirjutad. Küll aga ei saa ma eriti pihta, kuidas kavatsed neid leide filtrina kasutada. Räägi siis lähemalt, mis takisti sa sinna vahele paned ja kuidas seal need juhtmed ühendad, et nad filtrina tööle hakkaks? Üritan siin uutele huvitavatele lahendustele avatud olla.
        sealt kus tuleks nõela signal sinna lasen enda oma a takisti tuleb vahele.ja siis väljundist peaks signaal kõlarise minema .minu teada see eelvõim peaks bassi signaali võimendama ja subakale see sobib.

        Comment


          #5
          Vs: raadio tehnika eel võim

          Kõrged saad sedasi ära lõigata,kui lased sisendisse signaali läbi taki ja peale takki viid kondeka sealt maha.Siin foorumis oli vist kusagil mingi teema,kus takisti ja konde väärtus ning lõikesagedus olemas olid.
          otsija

          Comment


            #6
            Vs: raadio tehnika eel võim

            Sellest võimendist pole kõlarisse midagi mõtet lasta, see ju ainult eelvõimendi. Sisse läheb arvatavasti 1..3 mV, välja tuleb 250 mV. Heal juhul on kõrvaklappidega midagi natuke kuulda. Sul on tarvis võimsusvõimendit ja sellele sobivat toiteosa, kui tahad ise ehitada.
            Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

            Comment


              #7
              Vs: raadio tehnika eel võim

              Esmalt postitatud 6p45s poolt
              Sellest võimendist pole kõlarisse midagi mõtet lasta, see ju ainult eelvõimendi. Sisse läheb arvatavasti 1..3 mV, välja tuleb 250 mV. Heal juhul on kõrvaklappidega midagi natuke kuulda. Sul on tarvis võimsusvõimendit ja sellele sobivat toiteosa, kui tahad ise ehitada.
              ega selest võim ei tule mõtlesin filtriks teha kui saab

              Comment


                #8
                Vs: raadio tehnika eel võim

                kuidas sa seda ette kujutad?
                ainus mis ta teha suudab,on kohutava moonutuse tekitamine

                Comment


                  #9
                  Vs: raadio tehnika eel võim

                  Esmalt postitatud kreeklane poolt
                  kuidas sa seda ette kujutad?
                  ainus mis ta teha suudab,on kohutava moonutuse tekitamine
                  ja mis sa sele moonutuse all mõtled et mehe hääl muutub naise hääleks või

                  Comment


                    #10
                    Vs: raadio tehnika eel võim

                    Esmalt postitatud henri503 poolt
                    ja mis sa sele moonutuse all mõtled et mehe hääl muutub naise hääleks või
                    Täpselt nii juhtub, ainult et vastupidi. Naise hääl muutub mehe omaks. Mehe hääl muutub karu omaks.
                    Condemn the hive.

                    Comment


                      #11
                      Vs: raadio tehnika eel võim

                      Esmalt postitatud henri503 poolt
                      ega selest võim ei tule mõtlesin filtriks teha kui saab
                      See võimendi ega arvatavasti ka selle detailidest tehtud filter ei kõlba ühegi normaalse bassikõlari ja võimsusvõimendi vahele. Kui lased helipea juhtmetesse võimendist signaali, põletad halvemal juhul ka oma võimendi maha. Ainus variant on muuta selle eelvõimendi sageduskäiku ja võimendust ning kasutada seda enne võimsusvõimendit, kuid leidub palju lihtsamaid ja mõistlikumaid lahendusi.
                      viimati muutis kasutaja 6p45s; 13 m 2009, 20:23.
                      Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

                      Comment


                        #12
                        Vs: raadio tehnika eel võim

                        see peaks küllaltki lihtne skeem olema:
                        Click image for larger version

Name:	sch1.gif
Views:	1
Size:	11,8 KB
ID:	864930

                        Comment


                          #13
                          Vs: raadio tehnika eel võim

                          Esmalt postitatud kreeklane poolt
                          see peaks küllaltki lihtne skeem olema:
                          [ATTACH]652[/ATTACH]
                          ja kui kalliks need jubinad seal skeemil lähvad?

                          Comment


                            #14
                            Vs: raadio tehnika eel võim

                            Esmalt postitatud henri503 poolt
                            ja kui kalliks need jubinad seal skeemil lähvad?
                            Oleneb kust sa nad võtad, kui roogid kusklit vana aparaadi seest välja siis saad peaaegu tasuta(kolvi kütmiseks minev elekter, ja mahavõtmise vaev).
                            mul sellised filtrid(2või3 tk). ei kurda töötab väga hästi. tegemine tuli vist max 30eek.
                            Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                            Comment


                              #15
                              Vs: raadio tehnika eel võim

                              Esmalt postitatud wer1 poolt
                              Oleneb kust sa nad võtad, kui roogid kusklit vana aparaadi seest välja siis saad peaaegu tasuta(kolvi kütmiseks minev elekter, ja mahavõtmise vaev).
                              mul sellised filtrid(2või3 tk). ei kurda töötab väga hästi. tegemine tuli vist max 30eek.
                              ütleme elfast ostan kas siis läheb kalliks ?kui kalliks. ja kui mul eel võimu pole

                              Comment

                              Working...
                              X