Teade

Collapse
No announcement yet.

Subwooferist tuleb plärisevat heli.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Subwooferist tuleb plärisevat heli.

    Bass on korralik. Mängib neid sagedusi mida peaks, aga kui natukenegi valjemaks keeran, tuleb selline imelik plärin sisse.
    Väliseid kahjustusi pole. Plärin tundub olevat eriti intensiivne just keskelt Arizona Eagle logo alt. Kui kõlari töötades surun keskele natuke näpuga, siis on mõnus mahlane bass, nagu peaks.
    Kõige hullem plärin on inimese madala hääle kuulamisel ja nn "kick" soundil.
    Plärin on hullem veel kastist välja võttes, lihtsalt õhus mängides.
    Oskab keegi aidata?

    #2
    Vs: Subwooferist tuleb plärisevat heli.

    a kas võimus ei või asi olla proovi erinevate võimudega

    Comment


      #3
      Vs: Subwooferist tuleb plärisevat heli.

      pläriseb teisega ka

      Comment


        #4
        Vs: Subwooferist tuleb plärisevat heli.

        Esmalt postitatud Wertus poolt
        pläriseb teisega ka
        siis võimus asi pole a proovi bassi nati maha keerata kui saad vaata mis siis juhtub

        Comment


          #5
          Vs: Subwooferist tuleb plärisevat heli.

          Bassi natuke maha keeran, siis läheb heli paremaks.
          Nii, et korras on see element?

          Comment


            #6
            Vs: Subwooferist tuleb plärisevat heli.

            Äkki on kuskilt liimist lahti nii, et välja ei paista. Näiteks see logo, tolmukuppel või mähis ja membraan.
            Mul oli s90 mis ka raksus tugeva bassiga, muidu ei olnud viga näha aga kui küünt liimitud tolmukuppli servale taha ajasin, siis leidsin ka lahtise serva üles.
            Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

            Comment


              #7
              Vs: Subwooferist tuleb plärisevat heli.

              Eks ma homme st täna päeval veel uurin seda asja.

              Comment


                #8
                Vs: Subwooferist tuleb plärisevat heli.

                võibolla annad ka võimendile veidi liiga suurt signaali.
                aga jah..vaata tsentseerimisrõngas üle,kui ei leia miskit võta "tolmukuppel" maha ja vaata mis karul kõhus on. Võimalik ,et tsentrist väljas üldse, võibolla mähis osaliselt lahti või üldse küpse osaliselt.
                Aga jahm kui ise ei jaga asja , lase teadjamal vennal teha
                mida sa lohh vahid

                Comment


                  #9
                  Vs: Subwooferist tuleb plärisevat heli.

                  Kle kõigepealt viska pilk vuntsidele peale.Kui see annab kehvasti ühendust,siis ragiseb ja pragiseb ka igat pidi.Paned mussi mängima ja võtad elemendi kastist välja ja mudid vähe vuntse.Leiab hõlpsasti katkise koha ülesse kohe,kui selles viga on.Pimedas on sädelust ka näha vuntside kehva ühenduse juurest,kui volüümi piisavalt keerad(vähemalt s30-nel oli kenasti näha).
                  otsija

                  Comment


                    #10
                    Vs: Subwooferist tuleb plärisevat heli.

                    Esmalt postitatud otsija poolt
                    Kle kõigepealt viska pilk vuntsidele peale.Kui see annab kehvasti ühendust,siis ragiseb ja pragiseb ka igat pidi.Paned mussi mängima ja võtad elemendi kastist välja ja mudid vähe vuntse.Leiab hõlpsasti katkise koha ülesse kohe,kui selles viga on.Pimedas on sädelust ka näha vuntside kehva ühenduse juurest,kui volüümi piisavalt keerad(vähemalt s30-nel oli kenasti näha).
                    Õige, ühel teisel s90-el oli mul sama jama, viga silmaga paha näha sest nendes vuntsides jookseb ka mingi niit, mis ei murdu nii kergelt kui vasktraat selle ümber ja ühendus jääb vaevaliselt toimima (suurema võnkumisega hakkab raksuma ehk katkema). Mul oli ka sädelust näha.
                    Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

                    Comment


                      #11
                      Vs: Subwooferist tuleb plärisevat heli.

                      Tänud soovituste eest. Õhtul on aega sellega tegeleda. Praegu keerasin Bassi vähemaks. Nüüd heli enam-vähem puhas (nõrk plärin ikka), aga bassi piisavalt.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Subwooferist tuleb plärisevat heli.

                        No kui näpuga valjukale peale suruda, siis loogiline, et viga valjukas mitte võimendis või kusagil eespool signaaliahelas. Kas siis tolmukuppel liimist lahti (saav kontrollida nt. nõelaga mööda liitekohta libistades - kui nõel kusagil tolmukupli ja membraani vahele hõlpsalt läheb, siis seal liimi vähe), või käivad vuntsid vastu membraani - enda kesksagedusvaljukal oli just see viga, ja vunts käis just seal kohas vastu, kus ta läheb läbi membraani - tuleb lihtsalt natuke vuntse mudida, et nad õigesse asendisse saada.

                        Tuleb meelde ka selline juhtum kus respekteeritud Inglise profivaljukate tootjal (Precision Devices) esines defekte, kus valjukatel membraani ja võnkepooli liitekoht vaid poole ulatuses kokku liimitud. Osad valjukad kipuvad teatud kastides (nimelt ruuporites) üldse tolmukupleid pealt viskama - need siis liimitakse tugevamini peale tagasi, ja tuld!
                        Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                        Comment


                          #13
                          Vs: Subwooferist tuleb plärisevat heli.

                          no nõme värk mul kah vaja nati elementi liimida .kuidas seda teha pole enne teind ja ei tea mis liim sobiks?

                          Comment


                            #14
                            Vs: Subwooferist tuleb plärisevat heli.

                            Nonii, see tolmukuppel oli natuke liimist lahti. Pool jms asjad tundusid minu silmale küll korras.Homme läheb igatahes liimimiseks. Kui selles asi polnud siis ma ei tea mis saab Kui küsimusi tekib, siis pöördun jälle siia.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Subwooferist tuleb plärisevat heli.

                              kuidas ma enda tolmu kupliserva liimima peaks siis kaskeegi teab

                              Comment

                              Working...
                              X