Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika Y-101 undab (pakun tööd)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika Y-101 undab (pakun tööd)

    Et siis ostsin ühe Radiotehnika Y-101 võimendi. Kõik kanalid mängivad puhtalt ja kõike, aga võimendi sees nagu midagi undaks ja piisavalt kõvasti, et vaiksemat muusika kuulamist häirida. Kui keegi inimene oskab Tartus selle korda teha, siis võiks ühendust võtta nr. 53 486 366 või siiasamasse foorumisse kirjutada. Hea oleks kui mingi umbkaudse hinnasoovi oskaks ka öelda. Võin ise võimendiga tulla kuhu vaja.
    Ette tänades.

    #2
    Vs: Radiotehnika Y-101 undab (pakun tööd)

    Sul oleks palju odavam kasutada foorumi otsingut, nii saaksid peaaegu kogu info, et ise ehitada U 101. Võta lapik kruvikeeraja, tee võimendi lahti ja kruvi trafo kinni või tee midagi et see ei saaks vibreerida ja unnata
    Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

    Comment


      #3
      Vs: Radiotehnika Y-101 undab (pakun tööd)

      otsisin juba alguses kohe aga leidsin vaid probleemid, kui kanalid undavad jne. minul undab aga võimendi ise. oleks väga tänulik, kui suudaksid seletada, kus kohas see trafo täpsemalt asub ja mis sellega tegema peab.

      edit: midagi nagu isegi leidsin, aga seal pole ka probleemile eriti kindlat lahendust. eks kodus kisun lahti ja vaatan, mis elutegevus seal sees toimub.
      viimati muutis kasutaja onuzim; 17 m 2009, 09:32.

      Comment


        #4
        Vs: Radiotehnika Y-101 undab (pakun tööd)

        Mina sain nii, et panin lahtiselt käima ja vajutasin trafole (Kõige suurem ja raskem kolakas) peale erinevast küljest kuni leidsin koha millal undamine lõppeb, surusin vist mingi kustukummi vahele, muidugi peab vaatama et mähist ei vigasta, seal peaks ka saama kruvidega kinni keerata, aga mul undas trafo täitsa seest, Vaata et särtsu ei saa
        Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

        Comment


          #5
          Vs: Radiotehnika Y-101 undab (pakun tööd)

          Esmalt postitatud onx15 poolt
          Mina sain nii, et panin lahtiselt käima ja vajutasin trafole (Kõige suurem ja raskem kolakas) peale erinevast küljest kuni leidsin koha millal undamine lõppeb, surusin vist mingi kustukummi vahele, muidugi peab vaatama et mähist ei vigasta, seal peaks ka saama kruvidega kinni keerata, aga mul undas trafo täitsa seest, Vaata et särtsu ei saa
          natukene ehitasin ja uurisin. mul undab ka trafo seest, igatpidi proovisin aga surin jääb ikka sisse. aitab vist ainult trafo vahetus?

          Comment


            #6
            Vs: Radiotehnika Y-101 undab (pakun tööd)

            Uputa laki sisse ja küll vait jääb.
            otsija

            Comment


              #7
              Vs: Radiotehnika Y-101 undab (pakun tööd)

              Esmalt postitatud otsija poolt
              Uputa laki sisse ja küll vait jääb.
              kuidas see täpselt käima peaks? pean lahti kruvima ja siis toimetama ja hiljem tagasi kõik sättima? keegi tartus ära teeks mingi summa eest, võtku ühendust!

              Comment


                #8
                Vs: Radiotehnika Y-101 undab (pakun tööd)

                No kui lakk vedel,siis saad ehk ka niisama immutada,et paned kilekoti vms sinna ümber,et lakk ei tilguks igale poole ja siis kütad.Ise ma ka ei ole seda trikki teinud,aga ega sul midagi kaotada nagunii pole ju,kui uut trafot nagunii sebida tahtsid.Lakki saab kindlasti ka miski nitrolahustiga ntx lahustada ja vedeldada,vaatad ainult et kenasti igale poole sisse imbub.
                otsija

                Comment

                Working...
                X