Teade

Collapse
No announcement yet.

Морион-101-стерео

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Морион-101-стерео

    ei pane kassetti mängima, kerib küll aga kui play panna siis on vait kui sukk.
    Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

    #2
    Vs: Морион-101-стерео

    kas nupu vajutamise järel:
    a) helipeade ploki tõmbab kassetile ligi?
    b) parempoolne kassetirullik pöörleb?

    Comment


      #3
      Vs: Морион-101-стерео

      tead, vb viga on minus, niipalju kui mina tean siis play nupp on vasakult teine seal pildil
      Lisatud failid
      Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

      Comment


        #4
        Vs: Морион-101-стерео

        Esmalt postitatud MasterMan poolt
        tead, vb viga on minus, niipalju kui mina tean siis play nupp on vasakult teine seal pildil
        tegelikult on vasakult kolmas

        Comment


          #5
          Vs: Морион-101-стерео

          ei funka millegiga, olen neid nuppe seal klõpsind palju tahes. aint kerimine töötab. see asi helipeadega liigub ka aga kui vajutada seda vasakult kolmandat siis tõuseb kuid muud midagi ei liigu.
          Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

          Comment


            #6
            Vs: Морион-101-стерео

            Tundub, et tegu on vega 120 modifikatsiooniga, milles on Vilma mehaanika.

            Ehk kaks mootorit. Tundub, et mootor, mis peaks toonvõlli ringi ajama ei käi või on rihm katkenud.
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              Vs: Морион-101-стерео

              vot, rihm sellest rääkis ka eelmine omanik. kus seda vahetada saab? keegi seda aparaati lahanud on varem?
              Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

              Comment


                #8
                Vs: Морион-101-стерео

                Vana rihm on alles? Või vähemalt tükid?
                Niidiga mõõdetakse rihma pikkus ja padavai poodi.
                Kolakoguja

                Comment


                  #9
                  Vs: Морион-101-стерео

                  ma ei tea kui see vana katkenus rihm seal sees on kuskil.
                  Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Морион-101-стерео

                    Esmalt postitatud MasterMan poolt
                    ma ei tea kui see vana katkenus rihm seal sees on kuskil.
                    Vanalt rihmalt saad teada laiuse ja paksuse. Kougi lahti ja vaata. Niikuinii pead kõik lüüdid äravahetama.
                    Kolakoguja

                    Comment


                      #11
                      Vs: Морион-101-стерео

                      Oleksid tartust saaksin su mured lahendada aga kuna pärnumaa siis pead ise vaatama mis karul kõhus on.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Морион-101-стерео

                        tõmbasin korpuse maha siis, see koht kus mootrrid jne muu kraam on on suht kitsas ning seda küll lahti kakkuda ei julge veel oli ka see et kui näpp vastu nuppu panna siis hakkas ilge pinin kuskilt.(mootor ei liikund) pildid kah : http://www.rate.ee/albums/--tulnukas--/a522647

                        PS: kui kellegil lugejatest selle decki vastu huvi on siis võin vahetada mõne töötava kasseti või cd decki vastu(võin ka peale maksta).
                        Kurvast pepust õnnelikku puuksu ei tule.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Морион-101-стерео

                          Sellel mehaanikal pole minu arust rihmasid. 3 harjadeta mootorit on ja toonvõlli oma juhtelektroonika on rikkis. Kunagi sai ka siis VEGA duublil sama mehhannikat uuritud, kuid siis skeemi puudumisel jäi asi sinnapaika, lüütidevahetus võib aidata aga ei pruugi. Mul õnnestus 1 pool käima saada, aga teine jäi nii, et toonvõlli mootorile tuli hoog sisse lükata, siis töötas, aga peale välja/sisse lülitamist seisis ta jälle

                          Comment


                            #14
                            Vs: Морион-101-стерео

                            Morioni täielik analoog on Vega-120, mõlemad ilma rihmadeta, otseveoga.
                            Vega remondi kohta on netis lugusid päris mitu
                            näiteks http://rw6ase.borda.ru/?1-20-320-00000352-000-0-0
                            peamised vead 1) elektrolüütide kõngemine, 2)juhtprotsessori surm
                            Kuna antud juhul kerimine töötab, ja helipeade plokki juhitakse, peaks prose elus olema ja probleem pigem loogikaahelate lüütides. Või midagi veomootoriga.

                            juhendis olevat ka selline näpunäide, et kui pärast sisselülitamist tembutab (täpsemalt ei ole öeldud, milles tembud seisnevad - tõenäoliselt mingi iseeneslik rezhiimide lülitamine ja tõmblemine, mis on КР145ИК1906 puhul üsna tõenäoline), siis tuleks näppida selliseid nuppe sellises järjekorras Программа==ввод==программа==стоп

                            Comment


                              #15
                              Vs: Морион-101-стерео

                              Esmalt postitatud ints0000 poolt
                              Sellel mehaanikal pole minu arust rihmasid. 3 harjadeta mootorit on ja toonvõlli oma juhtelektroonika on rikkis.
                              Vabandust, ajasin segamini.
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment

                              Working...
                              X