Teade

Collapse
No announcement yet.

LCD ekraan valge

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LCD ekraan valge

    Probleem siis järgmine....sisse lülitades on pilt täiesti kole, st on suhteliselt valge ja vaevu on aru saada, mis ekraanil on. CA 10 sekundit oodates läheb ekraan aina valgemaks ja valgemaks kuni pilt on täiesti valge. Nüüd, kui lülitan ekraani välja, ja uuesti sisse, siis on pilt ilus, pmst nagu poleks olnudki midagi. Millest võib selline jama tekkida?
    It works better if you plug it in

    #2
    Vs: LCD ekraan valge

    katki on

    Comment


      #3
      Vs: LCD ekraan valge

      Katki mis mõttes?...parandatav viga...või mitteparandatav viga?
      It works better if you plug it in

      Comment


        #4
        Vs: LCD ekraan valge

        sa ei anna mingit infot,aga samas nõuad konkreetset vastust.
        alati oleks hea alustada oma juttu mudelist,alles peale seda võiks juttu sujuvalt rikke kirjeldusele üle viia

        Comment


          #5
          Vs: LCD ekraan valge

          mudeliks on Viewsonic VP171s. Ja ma ei kujuta ette tõesti, mida veel mõni kirjeldusse tahta võib. Tõsi margi oleks võinud ma lisada. Ja vastus, et asi on katki, ei ole ka just eriti midagi mahlast. Soovisin rohkem teada, kus otsast võiks alustada veaotsinguid, enne, kui asja sootuks maha põletan.
          It works better if you plug it in

          Comment


            #6
            Vs: LCD ekraan valge

            Kas se viga on igakord ja kas alati yhesugune?
            kui nii sis on vast viga ikka kuvari systeemis, sis ei hakka videokaarti süüdistamagi...
            Aga kui võimalik proovi mõne teise videokaardiga.
            Või saab mingisugust reseti teha, mul kuvaril Degauss, aga mul ka kinekaga tegelt... see teine teema...

            Comment


              #7
              Vs: LCD ekraan valge

              See viga on jah igakord...pmst mina ütleks, et kui mingi kivi LCD kontrolleril soojeneb, siis ei ole enam seda muret, et ekraan triipe täis läheks, vaid siis tuleb esimese jooksuga kenasti pilt ette. Juhtub see siis, kui vool tagant ära on, st juhe seinast väljas ning siis teda käivitada üritan. Kui signaali kaabel taga on, siis ta teeb veel seda pulli, et ei lähe tööle...st roheline toite tuli hakkab põlema, võtab siis korraks pildi ette(vaevu märgatavalt) ja kustub kohe ära ka ja nii ta jääbki tegema(väga kaua ei ole lasknud seda teha, sest kartus on midagi maha põletada). Seega ravi saan ajutiselt sellest, kui ma võtan signaalikaabli tagant ära ja siis lasen ekraanil pmst täiesti valgeks minna...siis suskan signaalikaabli taha ja saan üldjuhul pildi ette aga see on vahest jälle triibuline. siis mässan mingi minuti sellega sisse välja lülitades, ja saan pildi ette, ja siis töörab laitmatult. Graafikakaardi viga ei saa olla, sest graafikakaardi taga on 2x19 tollist monitori, mis mõlemad töötavad kenasti ja näitavad ka kena pilti.
              It works better if you plug it in

              Comment


                #8
                Vs: LCD ekraan valge

                Kas se on seesama mida sa enne lammutasid seal et triibud sees ja ytlesid et korras...võibolla juhtus seal sees midagi viga saama. kas toitest ja videokaardist oli lahti yhendatud...

                Comment


                  #9
                  Vs: LCD ekraan valge

                  see on juba järgmine...eelmisega ei ole muret, see on OK. Pmst on mul veel üks sama sümptomitega 17 tolline, aga sellel on pilt konstantselt valge, ja ei aidanud seal ka see sisse välja mudimine. Praegusel isendil, avastasin seda, et alguses vooluvõrku lükates toimub see vaevu pildi ilmumine(Ca20 korda teeb seda)siis võtab ette mittekorraliku pildi(üritan sellest pilti ka varsti teha) ja pilt hakkab muutuma aina valgemaks, ja sinna ta ka jääb. Lootsin, et võtab korralikult pildi ette, aga ei. Praegu aparaat töötas mul ca 3 mintsa ja avastasin kontrolleri poole peal, et seal on mingi viie jalaga kivi, mille otsest ülesannet praegu veel ei tea...aga see läks ikka sigakuumaks, niiet näppu ei kannatanud vastas hoida üle 1 sekundi. See suur kivi, mis iganes ta ka ei ole(see millel on sadu jalgu) see soojenes kergelt, ja muid üleliigseid kuumenemisi ei ole täheldanud. uurin, mis see viie jalaga kivi tegea peab, ja äkki vajab see asi vahetust.
                  It works better if you plug it in

                  Comment


                    #10
                    Vs: LCD ekraan valge

                    Nooja kui seal midagi juba yle tahab kuumeneda pole ime et korraliku pilti ette ei vea...
                    Aga võimalik et viga on ikka kuskilt mujalt tekkinud et see viiejalgne kuumaks läheb, saab äki ylepinget.
                    Aga see tuleb jätta oma ala spetsil yle vaadata...

                    Comment


                      #11
                      Vs: LCD ekraan valge

                      siin võib viga olla monitori juhtprogrammis.tõenäoliselt on see netis saada,aga kuidas üle kirjutada?

                      Comment


                        #12
                        Vs: LCD ekraan valge

                        märks6nad on 5v ja 12 v kondekad!
                        ei tarvitse punnis olla, mul siin 21 tolline hommikul parandatud ees on!

                        Comment


                          #13
                          Vs: LCD ekraan valge

                          st 5 ja 12 voldi ahelates

                          Comment


                            #14
                            Vs: LCD ekraan valge

                            okei...vaatan lüüdid üle. Komponent, mis kuumeneb metsikult on AP1501:
                            Part #: AP1501-50K5. Description: 150 KHZ 3A PWM BUCK DC/DC CONVERTER. File Size: 129.02 Kbytes. Manufacturer: Anachip Corp.


                            Testriga skeemis käies on otsade 2 ja 4 vahel ca paari oomine takistus ja sama on otsade 3 ja 5 vahel. Otsal üks(input) on 12v, ots 2(output) pinge 5 v ja sama ka otsal nr 4. Oskab keegi öelda, mis on parim viis, kuidas leida, et lüüt on oma töölepingu lõpetanud?
                            It works better if you plug it in

                            Comment


                              #15
                              Vs: LCD ekraan valge

                              Lihtsaim on teine korras kondensaator algsega paralleeli panna. Kui viga kaob, on vigane lüüt leitud ja vajab asendamist.

                              Seda meetodit ei saa siis kasutada, kui mahtuvus peab täpne olema, sest kui skeemil olev kondensaator osutub terveks, kasvab lisakondensaatoriga mahtuvus kahekordseks. Toiteka väljundit see aga ei ohusta, seal pole mahtuvus nii kriitiline.
                              73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                              ATiP1pN4XeM

                              Comment

                              Working...
                              X