Teade

Collapse
No announcement yet.

nokia telekas katki palun abi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    nokia telekas katki palun abi

    selline asi, et hääl on pilti pole,kust võiks viga otsida??
    sooviks abi, mitte sõimu
    viimati muutis kasutaja ints115; 04 m 2009, 22:50.

    #2
    Vs: nokia telekas katki palun abi

    Kas kõrgepinge on (ekraan "särtsub" puudutades)? Kineskoobi kütteniit hõõgub? Ja vaata tagakaane sildilt mudeli tähis ja ütle meile kaa!

    Comment


      #3
      Vs: nokia telekas katki palun abi

      Esmalt postitatud vaiko poolt
      Kas kõrgepinge on (ekraan "särtsub" puudutades)? Kineskoobi kütteniit hõõgub? Ja vaata tagakaane sildilt mudeli tähis ja ütle meile kaa!
      mudel on 6355NICAM
      panind asjale dvd mängija taha,siis tuli ainult hääl ja mingisugused heledad triibud tulid ainult ekraanile,praegu on mul telekas laiali,äkki oskate aidata vea otsimisel ja selle likvideermses...kõrgepinget eriti näppida ei tahaks,eluisu pole veel otsas aga kui oskate nõu anda kuidas teada saada kas see on olemas siis võin mõõta
      viimati muutis kasutaja ints115; 05 m 2009, 00:03.

      Comment


        #4
        Vs: nokia telekas katki palun abi

        Kui triibud tulid, siis kõrgepinge olemas. Ja kine kaelas võiks ka miskit helenduda. Antenniga pilt on või ainult dvdga jama? Liiguta dvd juhet teleka taga, äkki kontakt kehv.

        Comment


          #5
          Vs: nokia telekas katki palun abi

          Esmalt postitatud vaiko poolt
          Kui triibud tulid, siis kõrgepinge olemas. Ja kine kaelas võiks ka miskit helenduda. Antenniga pilt on või ainult dvdga jama? Liiguta dvd juhet teleka taga, äkki kontakt kehv.
          antenniga pole üldse midagi häält isegi mitte ja sellel on ka netikaabli auk taga
          see jäi mulle arusaamatuks

          Comment


            #6
            Vs: nokia telekas katki palun abi

            Googeldasin vahepeal pisut, siit saad skeemi tõmmata. Kui sellest abi on.
            Netikaabli auk on spets testseadme ühendamiseks firmateeninduses, meiesugustel pole sellega miskit teha.
            Kas pult on ja ekraanigraafika töötab, st. on näha kerimisriba heli reguleerimisel näiteks?

            Comment


              #7
              Vs: nokia telekas katki palun abi

              Esmalt postitatud vaiko poolt
              Googeldasin vahepeal pisut, siit saad skeemi tõmmata. Kui sellest abi on.
              Netikaabli auk on spets testseadme ühendamiseks firmateeninduses, meiesugustel pole sellega miskit teha.
              Kas pult on ja ekraanigraafika töötab, st. on näha kerimisriba heli reguleerimisel näiteks?
              universaal pult on aga see töötab korraks,kui heli teleka nuppudest panna siis heliriba on ekraanil olemas aga kui pea võtab siis äkki msni aadressi sest foorumit ei taha läbustada!

              Comment


                #8
                Vs: nokia telekas katki palun abi

                Esmalt postitatud ints115 poolt
                siis äkki msni aadressi sest foorumit ei taha läbustada!
                Eks ta õige ole, aga ma siuke vana kooli mees ja polegi msni
                Üldiselt on kuri kahtlus, et miski külmjoode kuskil. Püüa õrnalt koputada ja liigutada antenni/dvd pesasid ja vaata, kas miskit muutub, kasvõi mingi ragin või sähvatus ekraanil. Asi ikkagi üle 10 aasta vana... Mul endal siin Nokia umbes samast ajast ja tahab iga päev peksa saada, mitu korda Ei viitsi kaant maha võtta....
                Aga tegelt irmus uni on , jätkaks omme ja ehk mõni teadjam tuleb appi, näiteks kreeklane.

                Comment


                  #9
                  Vs: nokia telekas katki palun abi

                  [quote=vaiko]Eks ta õige ole, aga ma siuke vana kooli mees ja polegi msni
                  Üldiselt on kuri kahtlus, et miski külmjoode kuskil. Püüa õrnalt koputada ja liigutada antenni/dvd pesasid ja vaata, kas miskit muutub, kasvõi mingi ragin või sähvatus ekraanil. Asi ikkagi üle 10 aasta vana... Mul endal siin Nokia umbes samast ajast ja tahab iga päev peksa saada, mitu korda Ei viitsi kaant maha võtta....
                  Aga tegelt irmus uni on , jätkaks omme ja ehk mõni teadjam tuleb appi, näiteks kreeklane.[/quo
                  leidsin ühe katkise takisti asendasin selle samaväärsega ja panin teleka kokku,kui pilti ei tulnud ikka ,andsin paar matsu siis tekkis sade,aga pilti ikka ei tulnud,panin veel ühe siis lülitas välja ennast ja lõpuks tuli ka kärsahais.teleka kohta nii palju et ma pole seda ka varem kasutanud lihtsalt tõin kasuisal jalust ära.tänud kui aidata oskate


                  Lisaks see et kärsahais tuli reatrafo juurest,kui see reatrafo läbi on kas saab ka mingisuguse teise reatrafoga asendada??
                  viimati muutis kasutaja ints115; 05 m 2009, 15:47.

                  Comment


                    #10
                    Vs: nokia telekas katki palun abi

                    Esmalt postitatud ints115 poolt
                    selline asi, et hääl on pilti pole,kust võiks viga otsida??
                    sooviks abi, mitte sõimu
                    asun võrumaal

                    Comment


                      #11
                      Vs: nokia telekas katki palun abi

                      sul võib kaader vigane olla.kas on mikroskeem ise läbi,või siis jalad tinutusest lahti

                      Comment


                        #12
                        Vs: nokia telekas katki palun abi

                        Esmalt postitatud kreeklane poolt
                        sul võib kaader vigane olla.kas on mikroskeem ise läbi,või siis jalad tinutusest lahti
                        ma olen selle asja kohapealt suhteliselt võhik,kus see kaadrilaotuse skeem on ja kuidas viga otsida
                        tänud

                        Comment


                          #13
                          Vs: nokia telekas katki palun abi

                          Tda8350q

                          Comment


                            #14
                            Vs: nokia telekas katki palun abi

                            Esmalt postitatud kreeklane poolt
                            Tda8350q
                            pealtnäha kivi korras aga mõõta ma seda prussakat ei oska

                            Comment

                            Working...
                            X