Teade

Collapse
No announcement yet.

kõlari parandamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõlari parandamine

    Tervist.
    Vaja ette võtta esmakordselt elemendi remont.
    Tegemist on Tesla arm9408 elemendiga, mille mähis on läbi. Soovin teada saada, mis liime ja lahusteid mul vaja on? On teada ainult veneaegsed liimide nimetused-BF6 ja BF2. Milliseid liime tänapäeval sellisteks töödeks kasutatakse? Lahustiks pidavat sobima atseton, või sobib midagi muud paremini?

    #2
    Vs: kõlari parandamine

    seda tööd polegi enam vist mõtet teha pool tuleb pärast tsentri ajada ka...

    Comment


      #3
      Vs: kõlari parandamine

      Tahan proovida vähemalt.

      Comment


        #4
        Vs: kõlari parandamine

        Kas on soovitusi?

        Comment


          #5
          Vs: kõlari parandamine

          Karm lugu küll, aga ise olen kleepinud pooli membraani külge EPO-liimiga. Liimiga ei tohi laristada, kuivab ju aeglaselt ja kui nire vale koha peale valgub on kogu töö nahkas. Minul igatahes läks õnneks.

          Comment


            #6
            Vs: kõlari parandamine

            Tesladel tundub seal samuti epo liimi moodi asi olevat, aga millega pärast pooli traati liimida-lakkida?

            Comment


              #7
              Vs: kõlari parandamine

              Mähkimiseks kasutad ju traati mis on juba lakitud, ma eeldan. Mähistel pole see traat tugevalt kunagi liimitud, sest et see on niigi tihedalt keritud ja seega püsib, siis võid ju panna õhukese kihi epot ja siis selle peale kerida, sest siis ei pea kiiresti mähkima, kuna liim kuivab aeglaselt. Kui pooli membraani külge liimid siis võid algul kindluse mõttes katsetada super liimi tilkadega, kuivab ruttu ja saad kontrollida selle tsentrilisust, kui klapib siis saab rahulikult epoga korralikult kinnitada, ja ei pea muretsema et pika kuivamisajaga, midagi paigast läheb. Liimimine oleneb ka sellest kuidas liimitavatele pindadele ligi pääseb ja kui laiali lammutatud element on.
              Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

              Comment


                #8
                Vs: kõlari parandamine

                EPO peale kerimine on ilmselt hea mõte, ise olen teinud nii et peale kerimist immutanud rikkalikult PF-lakiga. Need superliimid on minu meelest liiga rabedad peale kuivamist. Tsentreerimisel olen kasutanud pabeririba, millest tehtud tiheda toru olen liimimise ajaks surunud pooli ja südamiku vahele. Ja tegelikult on sageli kõige keerukamaks osutunud pigem riknenud pooli minimaalsete purustusteta membraani küljest kätte saamine.

                Comment


                  #9
                  Vs: kõlari parandamine

                  Suured tänud! Nendest postitutest oli palju abi.

                  Comment


                    #10
                    Vs: kõlari parandamine

                    Mina tegin kunagi nii:
                    1. Eraldad membraani korpusest.
                    2. Tuttav treial tegi sobiva diameetriga silindri
                    3. Silindrit abivahendina kasutades kerisin mähise immutasin nitrolakiga ja tegin väljaviigud kasutades EPOt
                    4. Liimisin tagasi membraani laiema ääre. (Kummiliim)
                    5. tsentreerimiseks tuleb paari päeva pärast membraani alumine tugi ( ei oska seda teisiti nimetada)
                    immutada mingi momendi või kummiliimi taolise liimiga
                    ja valjukasse anda mõnekümne hertsine signaal võimalikult suure (ohutu)
                    amplituudiga. kuulmise järgi tsentreerid elemendi ära. selleks ajaks liim ka juba peab.

                    Sellise meetodiga sai omal ajal päris mitu S30 matsuvaljukat taastatud.

                    Lugupidamisega,
                    Ain

                    Comment

                    Working...
                    X