Teade

Collapse
No announcement yet.

HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

    olen päris parju asja uurinud ja tähendanud et hP del on väljatulnud üks õnnetuimad mudelid koguajaloos nimelt Hp paviljonid Dv nimelt on nende õrnuseks just emaplaat mis tihtipeale kestb 2 aastakanti see tüüp viga... nii palju kui mina tean kell selle seeria mudel on oma arvutiga seda ilmnenud ja garantiisse suunanud kui see veel läbi pole saanud, kui aga on siis olen päris mitmeid selletüübi laptoppe ära päästnud kallist emaplaadi vahetusest. täitsa remonditav emaplaat, nii et kui kellegil on probleeme ja ei taha hiiglaslikku summat välja käia siis võtke ühendust olen valmis aitama

    #2
    Vs: HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

    Räägi mida head, kuidas ja mis vahenditega teed.

    Comment


      #3
      Vs: HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

      laseb videokivile törtsu fluxi vahele ja annab fööniga kuuma - olen enam kui kindel

      p.s. kui töö on sama kvaliteediga, kui eesti keel, siis ei julgeks küll oma arvutit sinna parandusse saata.
      viimati muutis kasutaja tazavi; 26 m 2010, 13:27. Põhjus: täiendus

      Comment


        #4
        Vs: HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

        Kas ''aitamise'' eest tuleb aitajat rahaga vastu aidata?

        Comment


          #5
          Vs: HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

          Tood Wifi ka tagasi. See läheb vist põhjasillaga kaotsi.
          Ptüi-ptüi, hetkel pilt alles aga wifi kadunud. Garantii saatis kukele ja ütles, et veekahjustus- mida tegelikkuses pole.

          Comment


            #6
            Vs: HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

            Wifi ja video kadumine on tavaline sümptom neil, sillakivi maha, uued pallid külge ja uuesti emmele tagasi. Reflow'd ei pea praktikas väga kaua vastu.

            Comment


              #7
              Vs: HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

              kaua reball vastu peab? kui pika kogemusega? kas pole kiibi enda probleem?

              Comment


                #8
                Vs: HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

                Ideeliselt on reballitud kui uus emaplaat, olenevalt kuidas see välja tuleb. Kindlam oleks muidugi uus kivi peale panna, millel juba jallud all.

                Comment


                  #9
                  Vs: HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

                  ... juhul kui kivi endaga on kõik korras. nvidia ja flip chip bga ei ole vist hea kombinatsioon. vähemalt gpu puhul. aga mine tea.

                  Comment


                    #10
                    Vs: HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

                    Pole neil kividel häda midagi. Kõik paavianid, mis minu juurest läbi käinud on, tegid üksteise võidu jahutuses oleva tolmu koguse rekordeid. Maksimum on siiani olnud kuskil 6mm "filtrit" ventika ja jahutuse ribide vahel. selle tõttu siis põleb ära ka prose termopasta jne..

                    Comment


                      #11
                      Vs: HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

                      Eggy, kuna teemaalgataja kadunud, kas oleksid ise tegija ehk.
                      Arvuti samuti Tartus. Puhastus vaevalt näinud on.
                      Räägi maksumusest- puhastamine, wifi koju toomine, termopasta vahetus. Korra voodi peal tuli ka wifi kunagi tagasi ja virvendas ka pilti hetkeks.
                      Kuna arvuti pole enda isiklik, siis ei ole torkima hakanud, sest pole vahendeid taastamiseks, kui hullmekas peaks minema.

                      Comment


                        #12
                        Vs: HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

                        mis mõttes sul wifi kadunud äkki tarkvaraline proble

                        Comment


                          #13
                          Vs: HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

                          Esmalt postitatud noorelektroonik poolt Vaata postitust
                          mis mõttes sul wifi kadunud äkki tarkvaraline proble
                          Sa vist siiski ei ole selle seeriaga piisavalt kokku puutunud.

                          Comment


                            #14
                            Vs: HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

                            Minu katsetuste kohaselt on osa nvidia go7200 kivid ise sisemiselt rikkis. Kas kellelgi on kogemusi Ebayst tellitud kiipidega? Näiteks http://cgi.ebay.com/1pcs-nVIDIA-GF-G...item3355b592aa,
                            või


                            Esmalt postitatud Cert85 poolt Vaata postitust
                            Tood Wifi ka tagasi. See läheb vist põhjasillaga kaotsi.
                            Ptüi-ptüi, hetkel pilt alles aga wifi kadunud. Garantii saatis kukele ja ütles, et veekahjustus- mida tegelikkuses pole.
                            Tarbijakaitse poole pöördumist ei kaalund?
                            viimati muutis kasutaja martinr112; 28 m 2010, 15:08.

                            Comment


                              #15
                              Vs: HP DV 2000; 6000; 9000 Emaplaatide remont

                              olen tellinud ebay-st, on töödanud. Kas on tegemist uute kividega, ei saa kindel olla.
                              kas keegi saab kinnitada, kui kaua neil nt. nvidia põhjasilla reball on töödanud, 3 6 12 või rohkem kuud?

                              mis on häda nvidia kividega:

                              Comment

                              Working...
                              X