Teade

Collapse
No announcement yet.

yamaha ax-730 parem kanal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    yamaha ax-730 parem kanal

    tere alustuseks

    sai muretsetud see võim pool aastat tagasi ning nüüd on ilge jama lahti: parem kanal mängib ilgelt vaikselt, krõbiseb ning lõpuks jääb täitsa vait. monos toimib ilusti. balance nupp natuke krõbiseb kui keerata, kuid sellepoolest toimib ilusti. soovitusi?

    ette tänades,
    rain

    #2
    Vs: yamaha ax-730 parem kanal

    Proovi kas raputamise peale tuleb kanal tagasi, kui päris vait on jäänud.

    Comment


      #3
      Vs: yamaha ax-730 parem kanal

      Esmalt postitatud Ufonaut21 poolt Vaata postitust
      Proovi kas raputamise peale tuleb kanal tagasi, kui päris vait on jäänud.
      raputades küll miskit ei muutunud
      aga vahepeal nagu hakkab jälle tööle. mis võib olla?

      Comment


        #4
        Vs: yamaha ax-730 parem kanal

        Võimalusi on palju.Halb joode,vigane komponet,katkine kõlarikaabel.Ilma sisse vaatamatta eriti targemaks ei saa.Tuleb alates kõlaritest kontrollima hakata.See kirjeldus viitab nagu halvale kontaktile kuskil võimendaja sees.Kuskil võib olla mõni halb joode,kas väljundklemmidel või potekate plaadil.Või on potekas ise vigane.

        Comment


          #5
          Vs: yamaha ax-730 parem kanal

          Mul oli yamaha AX396-ga sarnane viga, et üks kanal vahest ragiseb ja vahest mängis jälle normilt. Pidin juba remonti viima, aga enne katkusin laiali, sest viga näis olevat mõnes kehvas ühenduses. Mul tuli raputades kanal tagasi ja raputades kadus jälle. Viga oligi ühes lintkaablis mis oli vähe lahti põrunud. Lükkasin kokku ja töötab jälle. Ühe teise yamaha võimuga sarnane jama olnud. Võta lahti ja vaata pill üle, äkki leiad midagi.

          Comment


            #6
            Vs: yamaha ax-730 parem kanal

            Kirjutasid, et monos töötab seega viga tuleb otsida sisendi poolt kuni mono nupuni. Tavaliselt sellistel juhtudel on viga sisendi pesades või sisendi plaadil. Kas oled proovinud teisi sisendeid? Minu kätte sattus kord selline pill, millel juba uuest peast sisendi plaadil rca pesade kontaktid praktiliselt loksusid trükkplaadil.

            Comment


              #7
              Vs: yamaha ax-730 parem kanal

              raputasin, loksutasin, võtsin lahti, vahetasin auke ning trikitas edasi. siis mingi aeg peale balanci nupuga jebimist hakkas tööle ning toimib juba teist päeva korralikult. niiet tänud vastamast : viga oli ühes teie poolt postitatud vastuses. kui tulevikus jälle mingit vigurit tegema hakkab, siis toon kellelegi teist asja näidata.

              rain

              Comment


                #8
                Vs: yamaha ax-730 parem kanal

                Nüüd on siis vigane asi teada.Niikaua kui sa seda nuppu ei näpi võib asi isegi korralikult töötada aga üldiselt oleks vaja see potekas kas lahti võtta ja ära puhastada või välja vahetada.

                Comment


                  #9
                  Vs: yamaha ax-730 parem kanal

                  esialgu ei torgi. kui uuesti trikitama hakkab, siis kisun laiali ning teen puhtaks.
                  tuhat tänu

                  rain

                  Comment


                    #10
                    Vs: yamaha ax-730 parem kanal

                    Mul jäi mainimata, et ax396 puhul oli viga just lahtipõrunud lintkaablis mis jooksis sisendite plokist kuhugi. Laiali ma aparaati ei lammutanud, seega ei tea kuhu ta välja jooksis.

                    Comment

                    Working...
                    X