Teade

Collapse
No announcement yet.

BMW automonitor vajaks abistavat kätt!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    BMW automonitor vajaks abistavat kätt!

    Tegu on siis BMW E38 originaalmonitoriga, millel on pilt selline ühtlane hall. Ehk voolu võtab sisse ja jääb selliseks heledaks kumaks. Nuppudelt saab panna nt teleka peale, siis hakkab heli tulema, aga pilti pole. Samuti saan ma monitori välja lülitada menüüst (mälu järgi nuppudele vajutades).

    Juhtmed tunduvad kõik korras olevat, ühendused ka videomooduli ja NAVIga. Kes vaataks ja võtaks asja ette?

    Jaanus
    56 15 97 97
    ddisain@hot.ee

    #2
    Vs: BMW automonitor vajaks abistavat kätt!

    Abiks oleks, kui sa oma asukoha ka ära ütleksid. Ma elan Räpinas ja mul on e38 monitor just laua peal maha kruvitud. Kui saad, sõida siia. Ma tean kuidas see maha käib ning saaksime vea arvatavasti ära lokaliseerida. 5041396 telefoniks. Ja seda ka, et kas sul on 4:3 või 16:9 monitor? Mul on 4:3 (see vanem, kus makk on vasakul). 16:9 on sümmeetriline laiekraan.

    E38 puhul muideks selline tähelepanek, et videosignaali puudumisel pannakse häälele ka "mute" peale. Seega ma oletan, et viga ei ole suures kaabelduses tagant ette vaid monitor ise vigane.

    Comment


      #3
      Vs: BMW automonitor vajaks abistavat kätt!

      Tere!

      Tänud postituse eest!


      Mul on 16:9 laiekraan ja asukoht on Tallinnas. Ma olen proovinud ka teist videomoodulit ja navikompuutrit, tulemus on ikka sama!

      Comment


        #4
        Vs: BMW automonitor vajaks abistavat kätt!

        Vaata E38 foorumisse. http://www.e38.ee/foorum2/index.php Seal näit. üks kasutaja, nimega PeeterA on väga vastutulelik ja asjalik mees, ehk ta oskab midagi ütelda, kindlasti juhendab vajadusel kätte selle mudeli elektriala asjatundja. Samuti on seal foorumis antud margiga tegelejate/omanike hulgas ka neid kes tegelevad varuosadega ja neilt ostes on enamasti tegu väga soodsate lahendustega-ka uus monitor ei ole kallis kui peaks olema vajadus välja vahetada.
        -superradical-

        Comment


          #5
          Vs: BMW automonitor vajaks abistavat kätt!

          Tere jälle!

          E38 foorumis on mul sellekohta pikk teema - http://www.e38.ee/foorum2/viewtopic.php?t=4881

          Comment


            #6
            Vs: BMW automonitor vajaks abistavat kätt!

            Kas kellegil on tekkinud mingeid mõtteid? Orbita hoolduses ei osatud midagi sellega teha ning nad ütlesid, et midagi maha pole põlenud.

            Comment

            Working...
            X