Teade

Collapse
No announcement yet.

Panasonic SA-AK300 error F61

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Panasonic SA-AK300 error F61

    Tere, mure selline et muusikakeskusel Panasonic SA-AK300 lööb ette error F61 ning siis kohe lülitab keskuse välja, sisse ja välja lülitusel käib ka mingi plõks, ma olen uurinud igaltpoolt, küll mõned räägivad et mingi ventikas ja siis toide, ma kaldun arvama et on äkki toide,, on keegi selline kes oskaks nõu anda ja juhendada, mida peale hakata.

    #2
    Vs: Panasonic SA-AK300 error F61

    F61 märgib viga lõppvõimendis

    Comment


      #3
      aga ma siin nüüd sutsisin indikaatoriga lüliti juures, korraks nagu lüliti magnetid võtsid kinni ja siis läks tööle aga siis mingi aeg lülis jälle välja... mida siis teha kui asi on lõppvõimendis?

      ja milline see lõppvõimendi välja näeb
      viimati muutis kasutaja Scott; 06 m 2010, 02:19.

      Comment


        #4
        Vs: Panasonic SA-AK300 error F61

        suur ja kole
        vii aparaat kuhugi parandusse,sest "viga lõppvõimendis"ei tähenda alati mikroskeemi enda viga,vaid tema töö on miskipärast häiritud(mingi pinge muutunud,mõni mahtuvus kadunud,mõni takisti nominaal suurenenud jne)

        Comment


          #5
          Vs: Panasonic SA-AK300 error F61

          aga äkki oskad öelda palju sellist laadi parandus maksta võiks

          Comment


            #6
            Vs: Panasonic SA-AK300 error F61

            kui keegi küsib töö eest üle 250 krooni,siis saada ta pikalt.kui lasid ikkagi lõppvõimendi läbi(aga see on väheusutav)siis võib kuni 550- minna
            igaks juhuks arvesta 300 krooni.

            Comment


              #7
              Vs: Panasonic SA-AK300 error F61

              ma pole midagi teinud, ma ostsin sellises seisus, aga kahtlen kas on läbi lastud:P see peaks eriti põrunud olema kui läbi lasta seda, ma arvan

              Comment


                #8
                Vs: Panasonic SA-AK300 error F61

                kui ühe juhtme ära võtan kontaktist, siis ta laseb mind sisse aga peksab segast, et cd rom open jne ja kõlaritest tuleb kuminat ja mida see IC tähendab.
                ja ma arvan et kui lõppvõimus asi on siis ta peaks ju sisse ikka korralikult lülituma, aga nii kui sisse lülitan tuleb error F61 ja kohe lülib välja, kas võib toiteplokis asi olla siis?


                SA-AK300 manuaalis oli kirjas: "Check and correct the speaker cords connection.
                If this does not fix the problem, there is a power supply problem. Consult the dealer.
                When there"

                HELP!
                viimati muutis kasutaja humanground; 06 m 2010, 19:39.

                Comment


                  #9
                  Vs: Panasonic SA-AK300 error F61

                  palju lõppvõimu kiip maksta võiks või hoopis lõppvõim ise?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Panasonic SA-AK300 error F61

                    Vii remonti ja ongi asi vask. Kui ei tea ühtegi remonti siis proovi äkki kreeklane ise on nõus vaatama või tee kuulutus et pakud tööd. Selline ise suskimine kui asjast ööd ega mütsi ei tea ei tasu kunagi ära.
                    Condemn the hive.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Panasonic SA-AK300 error F61

                      nii, auxi sain tööle, kuid selleks pidin kassettmängija järelt ära võtma ning raadio ja cd mängija ei tööta, on kellegil selle kohta ideid, nõuandeid???

                      Comment


                        #12
                        Vs: Panasonic SA-AK300 error F61

                        kuidas sa seda konkreetselt tegid?vaevalt et ainult makipistiku lahtivõtmine aitas

                        Comment


                          #13
                          Vs: Panasonic SA-AK300 error F61

                          lihtsalt võtsin kassettmängija juhtmed pistikust välja ja kogu lugu. kuid raadio ja cd mängija ei tööta, aga aux töötab, ei tea mina mis pull on

                          Comment


                            #14
                            Vs: Panasonic SA-AK300 error F61

                            kuna kassettmänia sai järelt ära siis ei tööta raadio ega cd mängija, mis värk olla võib, cd mängijal võib äkki sahtel paigast olla vms? raadiol laseb kanaleid vahetada aga isegi sahinat kõlaritest ei tule, kui cd mängija peale vajutan siis tuleb ette changing ( 5 cd changing cd player on) ja kui open panen siis lööb errori ette.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Panasonic SA-AK300 error F61

                              eks see tandub kõik rikkele F61
                              (lõppvõimendi plaadil asuvad ka kõik pingestabilisaatorid)

                              Comment

                              Working...
                              X