Teade

Collapse
No announcement yet.

Electrolux pesumasina juhtelektroonika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Electrolux pesumasina juhtelektroonika

    Electrolux pesumasinal EW1276F on täiselektrooniline juhtimine. Tühjenduspumba juhtimise sümistor on põlenud maha koos osa trükiplaadiga. Tahma tõttu on üle löönud ka anduri radadele, mis viib otse mikrokontrolleri sisendisse ja sisend lühises. Praegu niipalju hingitseb, et esipaneeli funktsioonid ja displei töötab.
    Kas keegi oskaks sinna uue mikrokontrolleri programmeerida, sümistorahela saaks uue teha sinna sisse. Äkki kellelgi kasutatud blokki on pakkuda. Uue bloki eest tahavad 1500 raha, mõnespool 2200 raha.





    #2
    Vs: Electrolux pesumasina juhtelektroonika

    E-bays on müügil REPAIR pcb / module ZANUSSI EWM2000, eesti rahas läheb vist kokku 800 vms. Kas see Sinu konkreetsele pesumasinale sobib - ei tea kahjuks.

    P.S. Plaadil olevat mikrokontroller on venelaste andmetel Motorola MC68НС908AZ60, seega, on isegi mingisugused shansid eduks.
    If you think education is expensive, try ignorance.

    Comment


      #3
      Vs: Electrolux pesumasina juhtelektroonika

      Esimene link on mingi jama.
      Seal plaadil on SOT-223 sümistorid vooluga 1A http://www.datasheetcatalog.org/data...onics/7474.pdf
      Andsin pumbale voolu peale, käis ilusti ja tarbis 200mA, vett sees pole.
      Äkki peaks mingi relee vahele panema kui uue bloki ostaks, et sama jama ei hakkaks.
      Hästi tehtud disain, koos pumbaga, elektriklapiga vms vahetad ka juhtmooduli.

      Comment


        #4
        Vs: Electrolux pesumasina juhtelektroonika

        Tänud tähelepanu juhtimast!!!

        Massaraksh, õige viide on siia: http://cgi.ebay.co.uk/REPAIR-pcb-mod...item1c0f5cde46
        If you think education is expensive, try ignorance.

        Comment


          #5
          Vs: Electrolux pesumasina juhtelektroonika

          Ma sain aru et see on repair teenus, saadad oma katkise sinna ja saad tervena tagasi.

          Comment


            #6
            Vs: Electrolux pesumasina juhtelektroonika

            Kui uus koos paigalduse ja garantiiga 1500, siis suht normaalne...muidu mitte. Kasutatud töökorras taolisi nii 500-700 eest liikumas küll, aga nende müüjad ei kipu mulle garantiid andma, seega ka mina edasi müües mitte...On terve kordatehtud samasugune massin...1000.- ...garantiiga.

            Comment


              #7
              Vs: Electrolux pesumasina juhtelektroonika

              Ilmselt läheb see masin jäätmejaama. Ei ole mõtet mässata.

              Comment

              Working...
              X