Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia 010 lõppvõimu probleem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia 010 lõppvõimu probleem

    Tere,

    eile hankisin endale Estonia 010 eel - ja lõppvõimu koos S-90kõlaritega, aga kui voolu taha lükkan, siis lõppvõim on lukus ja hoiab nagu mingit kaitset peal
    Tegin lõppvõimul kaane lahti ja seal oli mingi lilla juhe läbi põlenud(maandus tundus), jootsin selle uue ja kontrollisin kaitsmed ka üle, aga ikka sama kala
    Olen terve õhtu siin teie foorumit lugenud ja juttu on mingitest lüütidest, aga ei leia üles, millised need välja peaks nägema ja milliseid mul vaja on, kui asi üldse lüütides on?
    Huvi on asja vastu, aga ei oska kuskilt alustada, panen paar pilti ka üles, kui sellest midagi kasu on.
    Äkki keegi oskaks mind aidata ja öelda, palju maksaks sellise võimu sisu paremate juppide vastu vahetamine
    Click image for larger version

Name:	Pilt0734..jpg
Views:	1
Size:	50,8 KB
ID:	873691Click image for larger version

Name:	Pilt0733..jpg
Views:	1
Size:	31,3 KB
ID:	873692Click image for larger version

Name:	Pilt0732..jpg
Views:	1
Size:	49,7 KB
ID:	873693

    #2
    Vs: Estonia 010 lõppvõimu probleem

    viimaselt pildilt vaatan ,et sul see asi hoopis läbi põlend...
    kas kõlarid on 4 või 8 oomised ja võim on mitme oomine varrjant?vb liiga väike takistus ja siis lööb rele peale.

    Comment


      #3
      Vs: Estonia 010 lõppvõimu probleem

      Tunbub, et ikka 4-oomine versioon. Tee paar head pilti trükkplaadist, eriti huvitab vasak pool, sest viimast pilti vaadates tundus, et vasakus kanalis põlenud takisti, või see ainult tundus?
      Huvitav ka see, et trafo varjestus on jalutama läinud ja trafo pole fikseeritud.

      Comment


        #4
        Vs: Estonia 010 lõppvõimu probleem

        Hetkel pole 1htegi kõlarit taga, ma lihtsalt proovisin enne kas üldse töötavad võmud, selle metallkausi võtsin ma pildi tegemiseks ära, et paremini näha oleks spetsialistidel kogu kupatus.
        Lisapilte saan ma homme panna, kuna võimud mul tööl, sinna oligi plaan see üles panna, aga vist esialgu ei saa panna.
        Kas saab sellest üldse elulooma ja umbes palju võiks remontimine maksma minna?
        Tänan.

        Comment

        Working...
        X