Teade

Collapse
No announcement yet.

LCD niiskuskahjustus. Millega tohib ekraani puhastada?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LCD niiskuskahjustus. Millega tohib ekraani puhastada?

    Selline lugu siis,et ämma telekal tekkisid imelikud laigud ekraanile,garantist öeldi,et niiskuskahjustus. Puhastamiseks kasutas ta KLAASIPUHASTUSVEDELIKKU ETTENÄHTUD NIISKE LAPI ASEMEL. Aidake palun selgeks teha,et klaasipuhastusvedelik on ette nähtud klaasile,mitte LCD ekraaline.
    viimati muutis kasutaja tanker; 18 m 2010, 11:34.
    Kui terve maailm oleks rajatud nii nagu IT keskkond,siis hävitaks esimene rähn terve tsivilisatsiooni..

    ----- 567 2 9999 -----

    #2
    Vs: LCD niiskuskahjustus.MILLEGA TOHIB EKRAANI PUHASTADA

    Ega ämma ei tohi ju õpetada ka, satud musta nimekirja. Aga kingi talle see.

    Comment


      #3
      Vs: LCD niiskuskahjustus.MILLEGA TOHIB EKRAANI PUHASTADA

      Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
      Ega ämma ei tohi ju õpetada ka, satud musta nimekirja. Aga kingi talle see.
      No eks ma olengi juba. Aga tema räägib vastu,et vedelikupritsil oli teleka pilt peal,järelikult tohib. Ja ütleb,et tema pole süüdi,et tehase praak ning . Närvid läbi:@
      Mina arvan,et puhastusvedelik valgus ekraani allaserva,ksu edasi imbus ekraanikile alla.On mul õigus?
      Kui terve maailm oleks rajatud nii nagu IT keskkond,siis hävitaks esimene rähn terve tsivilisatsiooni..

      ----- 567 2 9999 -----

      Comment


        #4
        Vs: LCD niiskuskahjustus.MILLEGA TOHIB EKRAANI PUHASTADA

        Õigus on sul küll, vedelikku see asi saada ei taha. Minul oleva LCD puhastusvahu pudelile on isegi kirjutatud, et mitte pihustada ekraanile, vaid lapile. Kui need LCD monitorid tulema hakkasid, siis sellest puhastamisest laialt räägiti, nüüd on jutud vaibunud.
        Aga mida ämmaga peale hakata, seda mina ei tea. Ämma välja vahetada on vist ka juba hilja.

        Comment


          #5
          Vs: LCD niiskuskahjustus.MILLEGA TOHIB EKRAANI PUHASTADA

          Keerab peesse jah. Aastaid tagasi, kui 17" monitorid maksid ulmeraha (ca 20-30K), vanem kolleeg puhastas ka aknapesu vedelikuga. Tulemuseks oli pool pilti kadunud, hiljem paneeli piiritusega läbipesemine ei aidanud.
          Kolakoguja

          Comment

          Working...
          X