Teade

Collapse
No announcement yet.

Brig y 001 peregruska ja uriseva heli probleem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Brig y 001 peregruska ja uriseva heli probleem

    Tere, vabandust, et tüütan teid jälle oma võhiku muredega. Aga nüüd asja juurde, võimendi Brig 001 on ühendatud ekvalaiseriga Priboi 3014c. Võimu sisselülitamisel hakkavad kohe tööle peregruska tuled. Sellest sain lahti siis kui panin väljundite selektori hetkeks teise asendisse , mingi plõks käis ära ja korras . Järgmisena lülitan sisse ekva, ja kohe hakkab tugev urin. Urin suureneb nivoo suurenedes. Esialgu piisab kui keegi aitab sellest veast lahti saada.
    Ja ilmselt on sama veaga seotud ka see, et kui ma lülitan võimendi välja enne ekvat, siis teevad kõlarit sellist kõrvale jube vastikut kiledat häält. nagu piinleks.
    Ootan teie mõtteid !

    Tauri

    #2
    Vs: Brig y 001 peregruska ja uriseva heli probleem

    Julgelt nüüd !

    Comment


      #3
      Vs: Brig y 001 peregruska ja uriseva heli probleem

      Esmalt postitatud 1911 poolt Vaata postitust
      Võimu sisselülitamisel hakkavad kohe tööle peregruska tuled.
      Võimu sisselülitamisel ongi normaalne, et korraks need tuled vilgatavad. Kui ka kõlarist plõks läbi käib, siis on kehvem lugu. Kas kõlarite kaitselülitus on tuksis või pole ette nähtud selle voolutõuke tagajärgede kõrvaldamiseks.
      Esmalt postitatud 1911 poolt Vaata postitust
      Järgmisena lülitan sisse ekva, ja kohe hakkab tugev urin.
      Urinate korral kontrolliksin ma kõigepealt juhtmed üle. Äkki maandus kusagil lahti. Kui juhtmed on korras, siis kahtlustaks ekvat ennast. Vana tehnika, mõni toitelüüt ehk lõpuks otsad andnud.
      Esmalt postitatud 1911 poolt Vaata postitust
      kui ma lülitan võimendi välja enne ekvat, siis teevad kõlarit sellist kõrvale jube vastikut kiledat häält.
      Pead ei anna, aga see vist ka suht normaalne nähtus. Signaaliallikas jääb külge, võim püüab ennast töös hoida tühjaks laaduvate kondekate abil. Mingil hetkel pinge langeb ja mõni transs ei suuda reziimi säilitada ja sealt need imelikud helid. Las targemad kommenteerivad.
      Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

      Comment


        #4
        Vs: Brig y 001 peregruska ja uriseva heli probleem

        Nende tuledega selline lugu, et nad jäävadki põlema ja heli läbi ei tule. Kui ma hetkeks kõlarid tagant ära lülitan, siis käib võimendis plõks ja tuled kustuvad. Peale kõlarite tagasilülitamist kõik normaalne.

        Comment


          #5
          Vs: Brig y 001 peregruska ja uriseva heli probleem

          Kas toitekondede vahetamine muudaks midagi ?

          Comment


            #6
            Vs: Brig y 001 peregruska ja uriseva heli probleem

            ei.need suured lüüdid ei kuiva minu teada nii hullult kui väiksed. minu brig paneb ka vahete vahel lsisse lülitades vasaku kanali punase tule põlema ja kustub kohe ära ka.aind kaks assja brigil mis ei meeldi on volumi pote kui vaikseks keerata siis jääb aind parem kanal mängima ja vasak jääb vait ja kui veits peale keerata siis mängivad mõlemad,ja volumi ei saa ka väga vaiskeks keerata. ja siis balanci imelik süsteem keerad balanci vasakule siis on heli kuidagi selgem ja valjem aga kui keskel balanc siis on vaiksem heli ..

            Comment


              #7
              Vs: Brig y 001 peregruska ja uriseva heli probleem

              Esmalt postitatud 1911 poolt Vaata postitust
              Kas toitekondede vahetamine muudaks midagi ?
              Võib ika vahetada kui ruumi on, võiks komplekteerida mitmest väiksema mahtuvusega lüüdist, saab efektiivsema tulemuse.

              Kui Priboi ja Brig lahti ühendada, kas siis on Priboi väljundis ikka undamine ? või kui Priboi ümber lülitada(обход), et audio sisendist otse väljundisse lülitab kas siis ka undab ?
              http://hparchive.com/
              https://worldradiohistory.com/index.htm

              Comment


                #8
                Vs: Brig y 001 peregruska ja uriseva heli probleem

                Esmalt postitatud 1911 poolt Vaata postitust
                Kas toitekondede vahetamine muudaks midagi ?
                Mina pidasin silmas Priboi toitelüüte ja varianti, et ekva jamab. Seal on stabiliseeritud kahepolaarne toide +-15V. Mõõda üle, kas on võrdsed õlad. Kui ei ole, võiksid toitekas transid ära kontrollida ja need kuus lüüti ära vahetada, mis seal on. Need pole suured ega kallid. Aga kõigepealt võiks ikka kindlaks teha, kummas aparaadis ikkagi viga on. Kas eraldi töötavad adekvaatselt? Või ikkagi mingi jama juhtmetega.
                Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

                Comment


                  #9
                  Vs: Brig y 001 peregruska ja uriseva heli probleem

                  Brigil on eraldi töötamisel ainult see tulede probleem. Priboil ma olen kõik lüüdid ära vahetanud ja igas võimalikus olekus uriseb. ekva->võimendi juhe on jah natuke viletsa varjestusega. Samas urina ja tulede probleem oli neil juba peaaegu ostmisest saadik 80ndatel, võibolla mingi levinud tehase praak.
                  njah, hetkel pole asukoha tõttu ka võimalust nendega eksperimenteerida. Aga tänud seni asjalike soovituste eest.
                  viimati muutis kasutaja 1911; 04 m 2010, 10:53.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Brig y 001 peregruska ja uriseva heli probleem

                    Mul oli ka kunagi selline Priboi, aga ilma urinata variant. Ütleme nii, et lausa vaikne aparaat oli. Nii et kui tehase praak, siis vähelevinud.
                    Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Brig y 001 peregruska ja uriseva heli probleem

                      Esmalt postitatud 1911 poolt Vaata postitust
                      igas võimalikus olekus uriseb.
                      Toide kontrollitud ? ( +/- 15V)
                      http://hparchive.com/
                      https://worldradiohistory.com/index.htm

                      Comment


                        #12
                        Vs: Brig y 001 peregruska ja uriseva heli probleem

                        Olgu veel öeldud, et ma saan nad nagu ilusti tööle vahest, pärast paljusi sisse-välja lülitamisi ja kõlarite selektori asendi vahetamist.

                        Comment

                        Working...
                        X