Teade

Collapse
No announcement yet.

Samsungi telekaga anomaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Samsungi telekaga anomaalia

    Head jaani ,telekaparandajad !
    Sattus mu kätte Samsungi pildikast TX-21S4TP E šassiiga. Skeemi suutsin kah leida.
    Toodi minu kätte sümptomiga, et lülitab iga 10 min pärast välja ja jääb ooterežiimi tuli vilkuma.
    Ma panin käima ja käib juba pool päeva. Tegin seest tolmupuhastuse ja visuaalvaatluse. Kõik nagu OK Pilt ilus, miski liigselt soojaks ei lähe.

    Ideid ?

    PS.Ei taha kuulda jutte lüütidest.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    Vs: Samsungi telekaga anomaalia

    Olen kunagi näinud ühte samasugust Samsungi telekat. Töötas ilusti niiskes ahiküttega puumajas, aga kuivas elektriküttega paneelmajas hakkas ennast iga paarikümne minuti järel välja lülitama. Nii et äkki ikkagi mõni lüüt... Oleks muidugi huvitav tegelik/täpne põhjus teada saada. Äkki mõnel kivil rakendub termokaitse mingi aja pärast? Midagi kuskil kuumaks ei lähe? Põlemisjälgi pole kuskil?

    Comment


      #3
      Vs: Samsungi telekaga anomaalia

      Telekas korras.
      Asi oli sedasi, et panin kaane taha ja lasin käia. Ütlesin, et viga ei leia ja külmjooteid kah nagu ei ole. Tingitud refleks viimase fraasi juures on igal elektroonikul rusikaga vasta telekat. Pilt läks eest ära. Veidi kaevamist ja selgus, et kaadrikivil olid külmjooted. Juusiis lahtises asendis oli plaat piisavalt paindes, et koputused ei mõjunud.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Vs: Samsungi telekaga anomaalia

        Sõjaväes oli ühel allohvitseril TV rikkes. Kutsuti parandama.
        Mees rääkis et läks koputamise peale käima ja siis ta puuris tagaseina augu.
        Kui auku pika kruvikeerajaga torgata siis läheb käima aga jääb varsti jälle seisma.
        Aga et naine ei julge torkida ja et tee korda.

        Võtsin tagaseina ära ja seal augu vastas oli 6P13C, kallutuse lõpplamp.
        Selle kütteniidi väljaviigu traat oli jalatorus ilma tinata.
        Kui kruvikeerajaga togida läks traat vastu jalatoru ja andis siis kontakti.

        Oli õnneliku käega mees.

        Comment

        Working...
        X