Teade

Collapse
No announcement yet.

Ipodi audio pesa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ipodi audio pesa?

    Terv,


    On selline probleem et kui panen ipodi kõrvaklapid sisse, siis töötab aint üks kõrvaklapp. Ise kahtlustan et mingi koht on seal lahti, kõrvaklappide häda see kindlasti ei ole.


    Oskab keegi aidata või saab kellegi kätte remonti anda. Oleks ka tore kui hinge hinda ei taha

    #2
    Vs: ipodi audio pesa?!

    Pesa läbi ilmselt kui KINDLALT kõrvaklappide viga pole. Mis mudeliga täpsemalt tegu? Minu 1st gen nanol oli näiteks viga selles, et kõrvaklapipesa polnud enam tihedasti vastu korpust ja pääses liikuma, kui vastu korpust tagasi õigesti mudida ja korpus kinni pigistada siis viga kadus kuniks korpus püsis. Teiste kohta ei oska rääkida. Muidu pesasi eriti pole liikumas näinud- peab ostma mõne katkise isendi, millel pesa terve ja laskma kellegil välja vahetada.

    Comment


      #3
      Vs: ipodi audio pesa?!

      tegu on ipod classic 3 gen

      ta iseenesest mängib siis kui ma kõrvaklappe liigutan pesa sees, siis ühe kohapeal hakkab mängima

      Comment


        #4
        Vs: ipodi audio pesa?!

        Pesa on jootest lahti.Pole muud kui lahti võtta ja uuesti kinni joota.Kui oled tartust saan aidata.Ühel mp3-e mängijal oli kati läinud pesasisene ühendus ka see sai ära parandatud.

        Comment


          #5
          Vs: ipodi audio pesa?!

          kahjuks ei ole tartust.

          aga eile sai korpus lahti võetud ja vaatasin et selle pesa juurest on üks kruvi puudu ja kahtlustan et see võib ka olla probleem. jama ka sellest ei tahaks sellepärast ka soetada katkist ipodi.. krt ühe väikese kruvi pärast

          Comment


            #6
            Vs: ipodi audio pesa?!

            Aaga ehk leiab selle kruvi kusagilt mujalt? Krt, mul endal katkine ipod olemas kust saaks kruvi anda, aga asun Tallinnas. Aga proovi seda- voldi paberist väike padjake, mis õigele kohale peale suruks (mitte väga paks, selline paras), ehk aitab. Minu 1st gen nano puhul selline trikk aitas.

            Esmalt postitatud av2 poolt Vaata postitust
            Pesa on jootest lahti.Pole muud kui lahti võtta ja uuesti kinni joota.Kui oled tartust saan aidata.Ühel mp3-e mängijal oli kati läinud pesasisene ühendus ka see sai ära parandatud.
            Ipodidel olen kohanud pesa ka lintkaabli otsas, pigem kipuvad kontaktid järele andma

            Comment


              #7
              Vs: ipodi audio pesa?!

              proovisin seda paberi trikki, ei õnnestunud, ma ei tea kõige ägedam oleks see kui oleks kellegil olemas see pesa eraldi, vahetaks välja selle kui võimalik

              ma ka pmst tallinnast

              Comment


                #8
                Vs: ipodi audio pesa?!

                http://forums.ilounge.com/service-wa...t-one-ear.html siin on teema sarnase probleemi kohta.

                Guugelda veidi, ehk õnnestub osta seda pesa. Pane ka ostukuulutus üles. Kui muud üle ei jää, saab alati eBayst osta üliodavalt (enamasti lausa 50 krooniga) mõne katkise isendi, kust saad selle pesa välja nokkida ja võimalik et muidki varuosi- näiteks ekraani!

                Uurisin ka enda varu, pole kahjuks sellist pesa, 3rd genil läheb lintkaabel otse, mul tuleb külje pealt. Kui kolbi ei karda, võid ju sellega katsetada, vead traadid ringiga lintkaablilt plaadile. Aga see võiks olla alles viimane variant, proovi enne originaali leida.

                näeb välja selline, mõõtmed on 12x8mm.

                Comment

                Working...
                X