Teade

Collapse
No announcement yet.

S70, Transistorite paaritamine. Kuidas?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S70, Transistorite paaritamine. Kuidas?

    Tere.

    Mul on käes 3 S70 võimu plokki 35 AC-013. 2 neist moonutavad heli. Vahetasin Lõputransid. KT83 ja KT805 ed.
    Viga säilis. Edasi avastasin et mõlemal moonutaval plaadil näitab KT96 erinevat takistust jalgade vahel, võrreldes töötava plaadiga. Eeldan et KT96ed on läbi.

    Kusagilt teemast lugesin et KT96 ja KT62 tuleb paaritada. Kuidas, mis näitajate alusel?
    Oskab keegi näpunäiteid jagada? Või asendus transse pakkuda.

    Parimat!

    A.

    #2
    Vs: S70, Transistorite paaritamine. Kuidas?

    S70-tes on kasutusel samad lõppvõimendid, mis U-101`s ja kehtivad kõik U-101 jutud, mida siin foorumis on üksjagu.

    Comment


      #3
      Vs: S70, Transistorite paaritamine. Kuidas?

      Aga mul pole vaja lugeda kõike jutte ja konkreetselt paaritamise kohta ei suuda ühest vastust leida.

      Kas Paaritamine käib hfe järgi?

      Asi selles, et transistori nime järgi otsimisega ma ei leia midagi.
      viimati muutis kasutaja served; 31 m 2010, 20:08.

      Comment


        #4
        Vs: S70, Transistorite paaritamine. Kuidas?

        Terve võimuplokiga võrreldes. Tundub nagu VT15 annab erinevat takistust jalgadel. Samuti on kahtlane ka VT13. Mõlemad transid on KT961A. Esimene on radiaatoril, teine istub plaadil.
        Sisend buffer, kui seda võib selleks nimetada (3107b), sai vahetatud uue vastu, oli ka see läbi.
        Hetkel rohkem vigasi ei näe testriga mõõtmisel.
        Toited on korras, kuna terve plokk töötab väga edukalt!

        Kas on lahenduseks 2 uut KT961A-d, või tuleb ikkagi seda paaritamist teha? Minu jaoks jääb see asi hetkel segaseks.

        EDIT:

        Lisan et võtsin plaadilt maha VT13 ned ja tulemuseks on see, et need on ikkagi korras.
        Ühel plokil on VT15 läbi, teisel korras, aga sümptomid sarnased.


        Mainin lisaks veel.
        Esimesel plokil vahetasin KT805ed TIP41tede vastu. Teisel vahetasin ühe KT837 MJE15031 vastu (panin juhtmete otsa nagu vaja)

        FINAL: Sai siis vahetatud ja plokid töötavad. Järgmine kord targem.
        viimati muutis kasutaja served; 01 m 2010, 23:43.

        Comment

        Working...
        X