Teade

Collapse
No announcement yet.

Одиссей-у-010 ei tee häält

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Одиссей-у-010 ei tee häält

    Ostsin siis puuduva kaitsmega Одиссей-у-010. aretasin mingisuguse kaitsme kuid ta ei tee mittemingisugust häält . isegi staatikat ei jõua kõlaritesse. kahtlustan lõppvõimu ja releed. relee käima lülitamise ajal klõpsu ei tee. ütlen kohe ära et minu kasutuses on ainult võhiku teadmised ja indikaatorlamp

    #2
    Vs: Одиссей-у-010 ei tee häält.

    Kindlasti oli müüja sõnul täiesti "korras" võimendi müügiks, ainult kaitse piuudu
    Kahtlustustest vähe abi, vaja kontrollida, aga kahjuks võhiku teadmistega läheb raskeks, remondimees oleks vast lihtsam leida.
    Ise alustasksin visuaalse läbivaatamisega ja toitepingete olemasolu kontrollist. Selles võimus on toitestabilisaator, seega võhikule võib osutuda eriti kõvaks pähkliks.

    Comment


      #3
      Vs: Одиссей-у-010 ei tee häält.

      Müüa ei teadnud mis sellel viga oli. tema sõber olevat öelnud talle et viga on kaitsmetes. piltide pealt vaatasin et kaitse on puudu ja ostsin ära. võimendi olevat remondis käinud kunagi ammu ja viis aastat seisnud. niiet ma ei tea läheb vist remonti. aga kuhu ? kes on oskajad vennad Järvamaal ?

      Comment


        #4
        Vs: Одиссей-у-010 ei tee häält.

        Esmalt postitatud Foshow poolt Vaata postitust
        ....kes on oskajad vennad Järvamaal ?
        Meelde tuli kohe kasutaja "a1" kellel asukohaks märgitud Järvamaa.
        http://hparchive.com/
        https://worldradiohistory.com/index.htm

        Comment


          #5
          Vs: Одиссей-у-010 ei tee häält.

          olen üsna kindel et kaitserelee ei lülitu vooluvõrku panemisel tööle. kas ma ise ei saaks midagi teha ?

          Comment


            #6
            Vs: Одиссей-у-010 ei tee häält.

            Võimendi on nüüdseks Paide meistrimeeste käes remondis.
            lukku vms?

            Comment

            Working...
            X