Teade

Collapse
No announcement yet.

Pioneer DC-333Z ühest väljundist ei tule heli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Pioneer DC-333Z ühest väljundist ei tule heli

    Tere, õnnestus omale tasuta helitehnikat saada, alguses kui niisama proovisin siis kasutasin aind ühte väljundit, töötas ja nüüd tahtsin mõlemad kõlarid järgi panna, aga parem poolne väljund on täiesti tumm.

    Vaatasin seest, et kaitsmed terved ja üks kaitse oli juhtmega asendatud Kas on võimalik, et see mingi läbipõlemise kuskil põhjustanud?

    Silma midagi otseselt ei jäänud. Seest suht lage, tundub et kogu töö teeb STK4141II seal sees ära.

    Selle skeem on selline



    On võimalik, et selles on mingi viga sees, või kust tuleks alustada testimist?

    Asi ise selline seest





    #2
    Vs: Pioneer DC-333Z ühest väljundist ei tule heli

    Kontrolliks STK sisendklemmidelt (1,18) helisignaali olemasolu, kui seal on siis edasi STK väljundklemmidelt. (10,12).
    Võiks ka toite üle kontrollida...
    http://hparchive.com/
    https://worldradiohistory.com/index.htm

    Comment


      #3
      Vs: Pioneer DC-333Z ühest väljundist ei tule heli

      Esmalt postitatud Starfish poolt Vaata postitust
      Kontrolliks STK sisendklemmidelt (1,18) helisignaali olemasolu, kui seal on siis edasi STK väljundklemmidelt. (10,12).
      Võiks ka toite üle kontrollida...
      Aga millega ma signaali olemasolu mõõdan? Kust ma miinus poole võtan?

      Comment


        #4
        Vs: Pioneer DC-333Z ühest väljundist ei tule heli

        Esmalt postitatud erxx poolt Vaata postitust
        Aga millega ma signaali olemasolu mõõdan? Kust ma miinus poole võtan?
        Mõõdad ossiga või vahelduvoolu voltmeetriga maa või korpuse suhtes.
        Kolakoguja

        Comment


          #5
          Vs: Pioneer DC-333Z ühest väljundist ei tule heli

          Kummagisse STK äärmisesse otsa ei tule mingit signaali ja käis korra sisse lülitades plõks(nagu relee oleks plõksunud) ja nüüd on täitsa vait, mõlemad väljundid.
          Toide on ka olemas kõikidel otstel.

          Kuhu nüüd suunduda? Kontrollida kahte transsi mis radikatega seal suurte kondede juures on?

          EDIT: tundub et nod ei olegi siiski transid http://www.alldatasheet.com/view.jsp?Searchword=78M12
          viimati muutis kasutaja erxx; 08 m 2010, 22:58.

          Comment


            #6
            Vs: Pioneer DC-333Z ühest väljundist ei tule heli

            Ei oska keegi midagi öelda?

            Comment


              #7
              Vs: Pioneer DC-333Z ühest väljundist ei tule heli

              Esmalt postitatud erxx poolt Vaata postitust
              Ei oska keegi midagi öelda?
              Lase arvutist. helisagedusgenest vms. näiteks 1kHz siinust võimendi sisendisse. Vaata kas vol. poteni, STK sisenditele signaal jõuab.
              Kolakoguja

              Comment


                #8
                Vs: Pioneer DC-333Z ühest väljundist ei tule heli

                Mina kasutan vahel sellist varjanti,et panen aparaadi käima(antud juhul maki)ja kuulan kõrvaklappidega läbi konde kaugele heli jõuab.Kui STK mõlemil sisendil on signaal siis vahetaksin STK.

                Comment


                  #9
                  Vs: Pioneer DC-333Z ühest väljundist ei tule heli

                  Esmalt postitatud pupsik46 poolt Vaata postitust
                  Lase arvutist. helisagedusgenest vms. näiteks 1kHz siinust võimendi sisendisse. Vaata kas vol. poteni, STK sisenditele signaal jõuab.
                  Lasin DVD pealt plaati, ja ühte STK otsa tuleb signaal, teise mitte.
                  Ja nagu ma eelnevalt mainisin, siis pärast mingit plõksu jäid mõlemad väljundid vait. Arvatavasti siis STK jahe ja kuskil on siis veel mingi kala sees. Mis töötava väljundi ka tummaks jättis.

                  Esmalt postitatud ilmar poolt Vaata postitust
                  Mina kasutan vahel sellist varjanti,et panen aparaadi käima(antud juhul maki)ja kuulan kõrvaklappidega läbi konde kaugele heli jõuab.Kui STK mõlemil sisendil on signaal siis vahetaksin STK.
                  Läbi konde kaugele heli jõuab? Mida sa täpsemalt silmas pead

                  Comment


                    #10
                    Vs: Pioneer DC-333Z ühest väljundist ei tule heli

                    Kui tahad tast veel elulooma saada, siis vii remonti.
                    Kolakoguja

                    Comment


                      #11
                      Vs: Pioneer DC-333Z ühest väljundist ei tule heli

                      Klõpsu tegi too must kastike seal trükiplaadil, mis on relee kust jooksevad väljundid läbi. Kas viskas mingi prodectioni peale või on sul kõrvaklapi pistikus midagi sees. Uuri sealt, võib ka stk õhtal olla.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Pioneer DC-333Z ühest väljundist ei tule heli

                        STK ei pruugugi õhtal olla, kuna ühte otsa ei tulegi signaal sisse ja teisesse jõuab signaal ning samuti läheb ka välja ja kaob siis arvatavasti sinna releesse(täpsustan, kas sinnani jõuab). Kusjuures enne seda plõksu katsetasin ka kas kõrvaklapide pesas on mõlemad olemas või aind üks ja siis jäigi vait, selle peab nüüd üle vaatama.

                        Comment

                        Working...
                        X