Teade

Collapse
No announcement yet.

LCD monitori taustavalguse kontrollimine. Kuidas?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LCD monitori taustavalguse kontrollimine. Kuidas?

    Kas taustavalguse torusid on võimalik ka ükshaaval kontrollida. Mul nimelt tugev kahtlus, et 1 neist on läbi. Nii palju, kui ma aru sain, töötab nende pingemuundur nii, et kui kasvõi üks toru on läbi, lülitatakse kõik välja. Kas kontrollimiseks võiks kasutada nende värviliste ccfl-torude muundurit?
    Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
    Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

    #2
    Vs: LCD monitori taustavalguse kontrollimine. Kuidas?

    võib küll

    Comment


      #3
      Vs: LCD monitori taustavalguse kontrollimine. Kuidas?

      Samuti võib laenata teise LCD monitori torusid ning asendada. Nii teen vähemalt mina.

      Comment


        #4
        Vs: LCD monitori taustavalguse kontrollimine. Kuidas?

        Kas visuaalne kontroll ka mõjub?
        Või võivadki otsad tumedamad olla?
        Kui asendad töötaval monitoril lambi katkisega, ega see elektroonikale viga ei tee?
        Kas pistikute järjekord on tähtis?

        Comment


          #5
          Vs: LCD monitori taustavalguse kontrollimine. Kuidas?

          Tänud!!!
          Eks siis proovin. Proovimisvõimalusi on tegelikult isegi 2 - nii eraldi muunduriga, kui ka 2" väiksema molu torudega...
          to fomoco: minu põgusa uurimise järgi ongi nii, et kui muunduri järel on kasvõi 1 vigane toru, siis ei põle ükski.
          pistikute järjekord ei ole oluline.
          Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
          Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

          Comment


            #6
            Vs: LCD monitori taustavalguse kontrollimine. Kuidas?

            Toru ots võib olla tumedam, aga mitte väga palju. Viimasel monitoril, mida parandasin, leidsin katkise toruga ekraani poole alguses teise monitori lambiga proovides, võtsin tolle poole välja ja nägin ühte toru, kus oli juba palju rohkem musta osa, kui teistel. Too toru osutuski vigaseks (ja kuna võtsin selle monitori endale kasutusele, asendasin 22" LCD torud 17" LCD torudega, mis olid üle ning taustavalgustuse tööle ka sain. Üks nurk monitorist küll tumedam, aga see mind ei sega..

            Comment

            Working...
            X