Teade

Collapse
No announcement yet.

Itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remontida?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remontida?

    helistasin itibussi ja pärast probleemi kirjeldamist öeldi, et põhimõtteliselt võin oma televiisori prügimäele vedada, sest nad ei hakka sellise probleemiga telekat isegi mitte vaatama (parandamine olevat sama kallis kui uue ostmine). kurb kuidagi, muidu igati korralik 1080p pildikast. äkki keegi oskab siiski mingit asjatundlikku parandajat tallinna piires soovitada? või ehk saan suisa ise midagi parandada (pole küll mingi spets, aga olen kunagi ühe CRT monitori kondekaid vahetanud)?

    probleem ise selline - pärast telkari sisse lülitamist on ekraani parempoolne 50% 10-20 minuti jagu "pime" ja veniv. pilt küll kumab läbi, aga kõik on väga tume ja laialivalguv. video:



    pärast ülessoojenemist hakkab ka ekraani parempoolne osa normaalselt tööle, aga siis viskab ekraani ülemise kolmandiku peale virvendavaid triipe ning kohati kordub samades piirides ka parema serva pimenemine (ehk siis pimeneb ainult ekraani parempoolne ülemine kolmandik). video:



    oleksin ülimalt tänulik soovituse eest, kelle juurde tallinna piires sellise probleemiga pöörduda. kinkisin selle televiisori kunagi emale, aga kahjuks pole mul teise samasuguse televiisori jagu raha hetkel kuskilt võtta ning kui vähegi mõni mõistlik parandamise võimalus kuskilt terendaks, siis kasutaksin selle hea meelega ära. mudel on 42LG5000-ZA.
    gay

    #2
    Vs: itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remont

    saan it bussi inimestest täitsa aru,ise oleks sama soovituse andnud.viga on ekraanis,kahtlustan et katkeb kontakt ekraanist väljatulevate juhtmetega.
    mõnikord aitab sobivas kohas kiilude kasutamine,aga igal juhul on see ajutine ja ka tulemus pole alati garanteeritud

    Comment


      #3
      Vs: itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remont

      saaks ajutiseltki puhata nendest triipudest. kas keegi kuskil oleks nõus vajalikud kiilud lööma?
      gay

      Comment


        #4
        Vs: itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remont

        probleem pole kiilude löömises.probleem on kohas,kuhu need lüüa.

        vana nali ameerikast:
        auto lagunes ära.
        parandaja vaatas siit,katsus sealt ja lõpuks virutas kuvaldaga-ja näe imet auto jälle korras.
        mis,100$ ühe löögi eest???
        aga näe,hinnakiri on siin:1$ löögi eest,99$ teadmise eest kuhu lüüa

        sinuga on sama lugu.
        nii et otsi ikka ise kuhu kiilud panna

        Comment


          #5
          Vs: itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remont

          kuna mul endal aimugi pole, kuhu peaks kuvaldaga lööma, siis otsingi sellist meest, kellel see teadmine olemas oleks : )
          gay

          Comment


            #6
            Vs: itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remont

            Siin on see probleem et kui tulemust ei ole siis pole remondimehel kombeks tasu küsida ja seega ei taha ka ette võtta. Kui oled aga nõus maksma ka ilma et tulemust saaks, siis võid suvalise sosssepa juurde jõuda kes su masina perse keerab.
            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

            Comment


              #7
              Vs: itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remont

              saan aru, et prognoos on kurb, aga kui siiski leidub keegi, kes teaks, mida teha, või teaks kedagi, kes teaks, mida teha, siis on sellekohane info igati teretulnud.
              gay

              Comment


                #8
                Vs: itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remont

                elukaz seletas asja olemuse hästi ära.kui sa ise teed ja oma aeg raha ei ole,siis tasub jännata.ma vahin töö juures kah ekraaniveaga telekat.kiilusin heade kuivade kasepuust kiiludega ekraani õigesse paindesse ja näitab küll...
                ainult et seda toimingut tuleb aastas mitu korda ette võtta ja aeg ajalt seisab ta üsna pikalt toanurgas,sest ei taba õiget kohta ära.
                äravisata on teda kahju,kui näitab siis on pilt väga ilus.maha müüa ka ei saa,see oleks inimese petmine.

                Comment


                  #9
                  Vs: itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remont

                  okei, põhimõtteliselt võin selle kiilumistöö ka ise ette võtta ja kui asja käppa saan, siis võin paar korda aastas uued kiilud lüüa küll. aga oskab keegi juhatada, milliste terminite abil vastavad juhised netist kätte saada? "how to fix lcd with wedge" ei paistnud mingeid mõistlikke tulemusi andvat.
                  gay

                  Comment


                    #10
                    Vs: itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remont

                    kõigepealt vaata sisse.mul on olnud ka juhuseid kus lihtsalt ühenduskaabel on kehv olnud.samuti on olnud juhus kus ta pole piisavalt korralikult pesasse ühendatud.
                    need kiilud on kõige äärmuslikum abinõu ja aitavad ainult siis kui katkestus on tõesati just klaaside ühenduskohas

                    Comment


                      #11
                      Vs: itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remont

                      Küsimus Kreeklasele. Kas katkestus klaaside ühenduskohas tähendab seda, et lintkaabel on klaasiäärele väljuvate kontaktpindade küljest neid kahjustamata lahti tulnud (paralleelnäitena külmjoode) või on need kontaktpinnad selle klaasiääre pealt lintkaabli otste külge jäänud ja peale pressides annab ühendust külgsuunaline surve (umbes nagu see, kui detailijalg on jootepadja raja küljest lahti rebinud)?

                      Ja kui lai üks "kiud" lintkaablis on ning kahe kiu vaheline kaugus?
                      73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                      ATiP1pN4XeM

                      Comment


                        #12
                        Vs: itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remont

                        kaabel on liimitud kahe klaaskihi vahele ja mingil põhjusel juhtub et liim läheb lahti.siis kaob kontakt juhtme ja klaasil olevate kontaktide vahel.kui nüüd leida õige koht ja seda õige tugevusega survestada,siis saab jälle kuni järgmise korrani vahtida.
                        aga see on ainult hädaabinõu.klaas pingestub mujalt ja katkestus läheb aja jooksul aina suuremaks

                        aga see vahekaugus...
                        otsisin riiuli tagant 42 tollise ekraani välja.vahed on ikka väga peened,ütleks et kolm rada 2mm kohta,või isegi peenemad veel

                        Comment


                          #13
                          Vs: Itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remont

                          The FRS-60P Flex Repair System is designed to repair flat panel displays by re-bonding TAB or FPC devices to the display glass. The FRS-60P is a pulsed-heat ...

                          http://www.lcdrepairalliance.com +82-10-2734-3535 jhyeo@myung.co.krLCD Repair Alliance is Non-Profit international alliance of LCD repairing companies starte...
                          "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

                          Comment


                            #14
                            Vs: Itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remont

                            väga kõva, aga miskipärast on mul tunne, et eestis keegi taolise masinaga ei opereeri? muidu oleks tegemist ilmselt ideaalse lahendusega. paraku kuskile hiinasse pole 42-tollist vist mõtet postitada : )
                            gay

                            Comment


                              #15
                              Vs: Itibuss soovitas mul 42" televiisori prügimäele viia - või ehk saab siiski remont

                              pildil on lcd poolne lintjuhtme osa

                              võrdluseks ühe sendine münt
                              "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

                              Comment

                              Working...
                              X