Teade

Collapse
No announcement yet.

Thomson teler: hääl on, pilti pole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Thomson teler: hääl on, pilti pole

    ei saanud minu teada, sest oli magamistoa seina peal, lasped seal ka ei käi, et oleks äkki kogemata palliga virutanud , lihtsalt, õhtul vaatasin veel telekat ennem magama jäämist ja hommikul, kui taas sisse lülitasin, tuli selline pilt. Sellest järeldasingi, et viga peaks väike olema - hääl ju on, kanaleid vahetab jne´ lihtsalt ööga kadus pilt.

    Ma väga tänan vastuste eest, eks pean välja mõtlema, kas proovin parandada või tuleb uus osta.
    Uue jaoks raha väga pole, sai juba ostetud uus, nüüd lapsed juba tahavad endale ka tuppa telerit, ja mõtlesin et see oleks neile sobiv, et teen korda.

    Comment


      #17
      Vs: Thomson teler: hääl on, pilti pole

      saformo eespool juba mainis-maatriks ja ühenduskaabel(lühendatuna siis "ekraan").
      inverter on igal juhul korras.midagi võib toiteplokis olla,aga see põhjustab taolist viga kordades harvem kui ekraan ise.
      on ka veel üks võimalus,aga ka see on suht harv-viga ekraani juhtimise tarkvaras

      Comment


        #18
        Vs: Thomson teler: hääl on, pilti pole

        Ilmselt on mingid kontaktid kuskil seal sees ära oksüdeerunud. Kui lahti võtta ja kaableid-pistikuid liigutada/puhastada, võib korda saada. Või siis ka mitte, aga kindlasti tasub proovida. Tegelikult on tal ju pilt ees, ainult et signaal ei jõua paneelini.

        Comment


          #19
          Vs: Thomson teler: hääl on, pilti pole

          see firma poolt pakutav 60eur võib vabalt olla ka petekas, et ullikest klienti liimile saada.
          vabalt võib juhtuda ka nii, et 60eur eest teevad nad vaid vea tuvastamise ja teatavad seejärel - oops, lcd paneel on ikkagi läbi ja selle vahetamine koos uue paneeli maksumusega lisaks tuleb välja käia veel mingid tühised 600eur

          igatahes firma poolt väga mööda jutt inverteri vea kohta või nad siis ei ole seda pilti näinud või pakuvad niisama huupi.

          Comment


            #20
            Vs: Thomson teler: hääl on, pilti pole

            saatsin neile ka pildi, kuid ma isegi kaldun arvama, et see "soodne" parandus on nii öelda petekas, meelitus..

            ma arvan, et kisun teleka lahti ja vaatan igaks juhuks üle, kui on näha midagi silmaga siis on hea , ei tea mida muud peaks vaatama või mõõtma...

            Comment


              #21
              Vs: Thomson teler: hääl on, pilti pole

              Speleta minu teada ei nõua ettemaksu ja pole ka kuulnud, et nad paljalt tuvastamise eest midagi küsiksid. Raha makstakse ikka siis, kui asja korda saab. Aga jah... inverteris antud juhul viga päris kindlasti ei ole.

              Comment

              Working...
              X