Teade

Collapse
No announcement yet.

12'' subwooferile recone komplekti Eestist?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    12'' subwooferile recone komplekti Eestist?

    Tere,sai soetatud odavalt üks katkine subwoofer.Lootsin et asi ainult vuntsides aga tuli välja ,et valjukat on jubedalt piinatud.



    Click image for larger version

Name:	08082012161.jpg
Views:	1
Size:	220,3 KB
ID:	875852
    Sain valjuka tükkideks võtta niimoodi et spiderid ja koonus jäi terveks.Mähis oli täiesti mustaks kärsanud.Oleks vaja uut mähist,aga eeldatavasti ei ole ainult mähisega midagi peale hakata,seda liimi ei saa sealt naljalt kätte.

    #2
    Vs: 12'' subwooferile recone komplekti eestist?

    Viska minema.
    Mõnda aega tagasi lammutasin uudishimust ajendatuna samasuguse laiali.Sellist jubedust pole varem nähtud, plast meenutas seda millest "SALVO" lastekelkusid tehti.Pool oli selle kausi külge liimitud viltu ning mähis käis vastu.
    Kõrbend oli kah.

    Comment


      #3
      Vs: 12'' subwooferile recone komplekti eestist?

      Vaja oleks teada pooli aluse lm. Või magneti pilu lm. Uued alused on koos mähisega.

      Comment


        #4
        Vs: 12'' subwooferile recone komplekti eestist?

        Ma kaldun arvama, et uus SPL X maksab vähem kui üks korralik recone kit. Recone kitid on mõtekad kallimatel ja kvaliteetsematel woofritel, selline odava hiina junni parandamine on suhteliselt mõttetu ja majanduslikult mitte otstarbekas.
        Minulgi seisab üks recone kit 18" woofri jaoks kodus aga see on mõeldud ikka sellise woofri jaoks mis naerab 2000W rms võimsuse peale. Mõnel woofril käib üldse kogu kupatus poltidega välja ja vahetamine on minutite küsimus.
        156.2dB Extreme

        Comment


          #5
          Vs: 12'' subwooferile recone komplekti eestist?

          Nii,enam ei otsigi recone kit-i.Saatsin wooferi blaster1 poole teele.Ei teagi kas asi minus aga mina kuskilt ta hinda ei leidnudki,ei leia täpset marki ka.Ainsad pildid mis googleist leidsin selle kohta on juba valmis kastiga,millel on ees pleksiklaas.Ja ütleks nii et mina asju niisama minema ei viska,sai ta juba soetatud,siis ega ma teada seisma ei jäta,pigem lasen korda teha.

          Comment


            #6
            Vs: 12'' subwooferile recone komplekti eestist?

            Seda müüaksegi Eestis vist ainult kastiga ja Fixustes ja sellistes kohtades. See on kvaliteedilt ja hinnalt seal King Audio kapsaaias. Eks ta üks odav Hiina ime on ja mingit suurt võimsustaluvust või kvaliteeti pole mõtet oodata. Ükski audio pood sellist kraami ei müü.
            Sellises hinnaklassis pigem eelistaks Eestis müüdavatest firmadest GAS-i, see vist on veidi kallim aga toode on kah selle võrra parem ja kvaliteetsem.
            156.2dB Extreme

            Comment

            Working...
            X