Teade

Collapse
No announcement yet.

Pioneer PD-S705 veakood U4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Pioneer PD-S705 veakood U4

    Ei tunne plaati ära, loeb nats ja siis U4. Netis tuulamine näitas, et laseri viga see pole, aga midagi mõistlikku keegi ei oska öelda.
    www.automobilia.ee

    #2
    Vs: Pioneer PD-S705 veakood U4

    kui sa aparaati oleks süvenenud,siis leiaksid et laser ei tööta õieti.ainuke häda:viga tähendab et laseri töö on häiritud ja see ei pea tingimata päädima laseri vahetusega.viga võib olla mootoris,mõni tolmukübe on kuhugi õlisel pinnal kinni kuivanud jne.võimalusi on palju.
    minu soovitus on,et osta uus mehanism(laser koos mootoritega).aga enne vaata siiski aparaat hästi hoolsalt üle.

    Comment


      #3
      Vs: Pioneer PD-S705 veakood U4

      Tänan, natuke lohutasid, aga minust pole süvenejat, annan targemate kätte, kui raha tekib.
      www.automobilia.ee

      Comment


        #4
        Vs: Pioneer PD-S705 veakood U4

        Pole vist kõige odavam laser:



        Koos mootoritega ehk veelgi kallim, et ehku peale osta. Neil pahupidi plaadi kuulamise pioneeridel pidavat vahest laseri lääts liimist lahti tulema ning uitama minema. Loksuta masinat, kas miskit sees lahti.
        Aastaid tagasi ostsin ühe sellise mängija mis müüja sõnul ei toiminud. Ega ei pidanudki toimima kui ta plaati tuima järjekindlusega tagurpidi sisse toppis.

        Comment


          #5
          Vs: Pioneer PD-S705 veakood U4

          Ei kolise midagi. Mina esmaomanik ja suht vähe mänginud. Ju siis vähesest kasutamisest andis otsad. Kahju.
          www.automobilia.ee

          Comment


            #6
            Vs: Pioneer PD-S705 veakood U4

            Esmalt postitatud kreeklane poolt Vaata postitust
            kui sa aparaati oleks süvenenud,siis leiaksid et laser ei tööta õieti.ainuke häda:viga tähendab et laseri töö on häiritud ja see ei pea tingimata päädima laseri vahetusega.viga võib olla mootoris,mõni tolmukübe on kuhugi õlisel pinnal kinni kuivanud jne.võimalusi on palju.
            minu soovitus on,et osta uus mehanism(laser koos mootoritega).aga enne vaata siiski aparaat hästi hoolsalt üle.
            Oskad äkki öelda, kas tasub üldse remonti viia? Või hiilida mõnda kasutatud, aga töötavat cd-mängijat. Mina ei oska ise midagi.
            www.automobilia.ee

            Comment


              #7
              Vs: Pioneer PD-S705 veakood U4

              see on vana mudel.leia mõni kogenum meister kes ta algul lihtsalt üle vaatab,alles siis saab midagi otsustada.
              igasugune ringitegemine läheb alati väga kalliks maksma ja igaüks seda ei suudagi

              Comment


                #8
                Vs: Pioneer PD-S705 veakood U4

                Aitähh. Tassin hificalssicusse. Ei mingit ringitegemist, kui siis ainult remont ja kui liiga kallis, siis prügimäele.
                www.automobilia.ee

                Comment

                Working...
                X