Teade

Collapse
No announcement yet.

Beyerdynamic DT-770 PRO üks klapp prõksub

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Beyerdynamic DT-770 PRO üks klapp prõksub

    Sain täna shoki osaliseks, kus alles selle aasta märtsikuus ostetud Beyerdynamic DT 770 PRO (250 oomi) vasak klapp hakkas prõksuma. Mida rohkem bassi, seda rohkem prõksub. Samas tundub see prõksumine olevat pigem nagu mingi elektroonilisem viga, mitte mehhaaniline. Aga proovisin klapid läbi kõik kodus oleva tehnika, viga on selgelt klappides.


    Klapid sai ostetud uuena Thomann-ist. On kellegil kogemust, mida nüüd teha? Thomann-i lehelt vaatasin kiiresti, et tagastamisvõimalust vist ei ole... samas garantii peaks olema 2 aastat neil.


    Kiirelt internetti lugedes leidsin, et mõnel on juuksed klapidesse sattunud, kuid nende eemaldamine on juba nii keeruline/klappe lõhkuv, et garantii tõenäoliselt enam ei kehti siis. Ja ei tahaks uskuda ka, et mõni juuksekarv võib sellist jama tekitada.

    Tänud igasuguse abi eest!

    #2
    Vs: Beyerdynamic DT-770 PRO üks klapp prõksub

    Nonii, andsin nüüd klappidele täna helitugevuse poolt kõvasti valu ja puhusin samal ajal "subwoofri" august sisse/välja ja prõksumine kadus ära.

    Kuid ausalt öelda ei lohuta see lahendus mind kuigi palju, sest põhjust ikkagi ju ei tea. Kas on võimalik, et mingi väike võõrkeha võib sellist pahandust teha?

    Comment


      #3
      Vs: Beyerdynamic DT-770 PRO üks klapp prõksub

      Kuna neil klappidel paistab olevat üsna suur membraan mis heli tekitab,siis on täiesti reaalne,et sisse pääsenud juuksekarv hakkab seal kaasa vibreerima.
      Kunagi oli mul üks kineskoobiga samsungi telekas,mis hakkas ka teatud helidega vastikut pirinat tegema.
      Kaua aega otsisin mis seda tekitab.
      Lõpuks tuli välja,et seda tekitas teleka tagakaan,mis vastu korpust puutudes seda lisaheli tegi.
      Kui kleepisin serva pehme kilega üle see pirin kadus.

      Comment


        #4
        Vs: Beyerdynamic DT-770 PRO üks klapp prõksub

        Nädal aega olin nüüd mureta ja nüüd võõras heli jälle tagasi. Klappi lahti ka teha ei saa, kuna mingi garantiikleebis täpselt õiges kohas peal. Peab vist otse tootja poole pöörduma, kuna nagu ma aru saan, siis thomann.de selliste tagastustega ei tegele, vaid 1 kuu saab tagastada. Raisk!

        Comment


          #5
          Vs: Beyerdynamic DT-770 PRO üks klapp prõksub

          No aga kui sul on seal karv sees, mille puhumisega teise nurka lükkasid, siis nüüd jälle "vales" kohas see tagasi? Kuidas see garantii alla minema peaks? Paremal juhul saaksid remonditeenust.

          Comment


            #6
            Vs: Beyerdynamic DT-770 PRO üks klapp prõksub

            Nojah, aga ma ei tea ju ikka kindlalt, et kas seda probleemi ikka põhjustab mõni võõrkeha.

            Comment


              #7
              Vs: Beyerdynamic DT-770 PRO üks klapp prõksub

              Ega siis vist on lihtsam ise klapid lahti võtta ja järgi vaadata,mis probleemi tekitab.

              Comment

              Working...
              X