Teade

Collapse
No announcement yet.

Onkyo TX-NR609 jäi vakka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Onkyo TX-NR609 jäi vakka

    Tere!

    Pealkirjas nimetatud ressiiver jäi tummaks (kui viga esimesi kordi ilmnes aitas taaskäivitus). Käivitub ja menüüdesse pääseb ligi, NET menüü ei toimi, varem oli seal valikuid, Spotify, Last.fm jne aga enam pole. Lisaks ei pääse netiseadetele ligi ega ka firmware update teha - mõlemad valikud on menüüs hallid (locked). Kaitsmed kontrollitud ja kondekad punnis pole.

    Mida teha?

    #2
    Vs: Onkyo TX-NR609 jäi vakka

    Kui asi mingites menüüdes siis minu loll pea ütleb, et peaks midagi sellist proovima http://www.eu.onkyo.com/en/videos/fa...her-57264.html
    alustuseks.

    Comment


      #3
      Vs: Onkyo TX-NR609 jäi vakka

      Tere! Ilmselt andis otsad HDMI plaat!Paraku turumajanduse ajal enam kestvaid asju ei toodeta! Tuleb kas viga leida või muretseda uus plaat ja kindlasti lisada protsessorile lisajahutus(vent+radikas)ventilaator peaks töötama ka standbay reziimis! See on AV Onkyo'te sage viga!

      Comment


        #4
        Vs: Onkyo TX-NR609 jäi vakka

        Yep tuli välja, et 2009-2012 toodetud Onkyodel on peaaegu kõigil vigane HDMI plaat sees. Onkyo extended warranty kuni aastani 2018 on aga kasutu kuna minu ress on ostetud Soomest, siis Eestis seda ei parandata. Soome edasimüüja aga ütleb aga, et nende garantii oli 2a ja suhelgu ma ise Onkyoga.

        Proovin seda https://www.youtube.com/watch?v=buffm4-Aw68
        viimati muutis kasutaja Smir2; 09 m 2016, 12:48.

        Comment


          #5
          Vs: Onkyo TX-NR609 jäi vakka

          Esmalt postitatud Smir2 poolt Vaata postitust
          suhelgu ma ise Onkyoga.
          Kui Onkyoga otse suhtled, siis nad peaksid selle ikkagi ära parandama, sest garantii kehtib. Võibolla jääb sulle saatmise kulu kanda.

          Kui ise enne midagi korraldad, siis garantiid pole.
          Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
          Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

          Comment


            #6
            Vs: Onkyo TX-NR609 jäi vakka

            Soovitan ka kindlasti Onkyoga suhelda. Tean et 1 inimene sai küll oma asja korda (vist 2011 tippmudel TX-NR3007) ja Saksa Onkyo (kuna ostetud Saksast) saatis isegi vist tasuta pakkematerjalid kuigi originaalpakend oli olemas. Kahjuks minuteada see viga pole kadunud vist isegi uutelt ja ca 2500€ tippmudelitelt aga pole teada kas neil ka extended warranty vöi tavaline 2a. Keegi targem vöiks kommenteerida.Muidu ressiiveritest olen ka tuline Onkyo fänn kuna köige ilusama disainiga ja parima heliga.
            52 27 316 Risto
            teknootik@gmail.com
            Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

            Comment


              #7
              Vs: Onkyo TX-NR609 jäi vakka

              Soojendamine mingit tulemust ei andnud, oligi longshot nagunii. Sain onkyolt maili, et panevad mulle teele pakkematerjalid, näis kas läheb läbi või ei. Kas see saatmine tuleb endal maksta?

              Comment


                #8
                Vs: Onkyo TX-NR609 jäi vakka

                Plaadi vahetus oli 150 rutsi. olen 3tk aastate eest lasknd teha - täna on see pointless kuna ress maksab sama raha
                S A C
                Siberian Audio Concept

                Comment


                  #9
                  Vs: Onkyo TX-NR609 jäi vakka

                  kus 150-ga saab? Ma oleks nõus isegi sellega.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Onkyo TX-NR609 jäi vakka

                    Mul on Saksa Amazonist ostetud TX-NR609, sama häda oli. Suhtlesin Onkyoga (customercare_eu@eu.onkyo.com ), saatsin oma kuluga nende antud aadressile ( saatmine maksis 30€ kandis) ja mõne nädala pärast sain korras ressiiveri tagasi.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Onkyo TX-NR609 jäi vakka

                      Ok, saate uue HDMI plaadi aga viga tuleb tagasi ka sellega, nii et lisajahutus tuleks nii ehk naa sinna panna - väga õieti nimetati enne et peab ka töötama STBY seisundis, sest HDMI plaat toimib siis switchina.
                      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                      Konfutsius

                      Comment


                        #12
                        Vs: Onkyo TX-NR609 jäi vakka

                        Sain 4 päeva peale kirjutamist neile pakkematerjalid kätte, nüüd saadan ära, näis kas vahetavad küpsetatud plaadi ära või mitte.
                        Kuidas selle lisavendi paigaldusega on? Kuhu ja kuidas see panna? Keegi siit äkki nõus ära tegema selle Tartu kandis?

                        Comment


                          #13
                          Re: Vs: Onkyo TX-NR609 jäi vakka

                          Tere!
                          Võin selle töö ära teha,läheb vaja vent+radikas+toiteplokk+nati tööraha!

                          Comment


                            #14
                            Vs: Re: Vs: Onkyo TX-NR609 jäi vakka

                            Vent+radikas+toiteplokk? Päriselt või?

                            Selles masinas on juba vent, peaaegu õiges kohas. Seega on tal ka toiteplokk pädev venti toitma. Radikas... ma isegi ei paneks kuhugi kivi peale, sest kui vent teeb sundväljatõmmet otse HDMI kaardi pealt, pole mõtet tekki peale panna pasta ja radika näol.

                            Ainus mida on tegelikult vaja - on knowhow kuidas vent ringi ühendada. Kõik muu on olemas - isegi raam millega vent õigele kohale panna, lausa tehasest.

                            Muuseas, vendi pöörded tuleb sedavõrd maha võtta et ta on vaikne kuid igal juhul käivitub kui pinge saabub, hea oleks ta üldse vahetada välja näiteks Noctua vms võimalikult vaikse mudeli vastu. Standardis on ressi vent mõeldud hoopis võimsusvõimu radika jahutamiseks, kuid neid pole palju kes on seda ise näinud et see vent tõesti seal ka tööle hakkab. Mina ka pole seda näinud.

                            Lisan lingi pildile kus see kõik näha on - https://www.flickr.com/photos/47315809@N08/6286787953
                            viimati muutis kasutaja OSX; 22 m 2016, 17:00. Põhjus: pilt lisaks
                            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                            Konfutsius

                            Comment


                              #15
                              Vs: Re: Vs: Onkyo TX-NR609 jäi vakka

                              Mida ja kuhu ühendada, äkki oskad juhendada?
                              Teeks selle vendi modifikatsiooni ise ära, lihtsama jootmistööga saan hakkama, aga oma peaga leiutama ei tahaks hakata.

                              Comment

                              Working...
                              X