Teade

Collapse
No announcement yet.

Milline videokaart osta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    milline emaplaat Sul on?
    mul oli nii et panin uue videokaardi peale ja vana oli automaatselt disabled, kui sul ple siis pead biosi ronima

    Comment


      #17
      Emaplaat on Matsonic Ms 9317.Tahaks teada mida ma täpselt seal biosis tegema pean.Valisin Primary graphics adapter agp ja salvestasin aga ei midagi,pilt ikka must.

      Comment


        #18
        AGP enabled ikka?

        Comment


          #19
          Mis agp enabled?Mul biosis sellist kohta polegi on on lihtsalt ,primary vga device ja see on muudetud agp peale ,aga kasu pole sellest midagi .Pilt samamoodi must arvutit käivitades.

          Comment


            #20
            kuidas biossi ei saa, kuidas Sa installisid, ostad kaardi topid agp pessa ja käivitad arvuti nagu tavaliselt. lähed wini ja vaatad kas leidis mingi uue kaardi, ei saa ju nii et kohe ronid biossi, aga kui ta Sul kohe pilti taskusse l6i siis jah peab nati m6tlema, emaplaat kah ple just kõige tuntum

            Comment


              #21
              Selles asi ongi ,et kui ma panen uue kaardi pessa käivitan arvuti on pilt must ja kõik..Ei saa mingeid draivereid installida.Ei tea mis k..pp sellega on.Muidu peaks ja olema nii ,et topid kaardi pessa,käivitad arvuti ja hakkad draivereid installima.Aga mul on seal mingi kala.Arvuti ei lülita vanat kaarti väljagi.Ja manuaalselt välja lülitada biosis ei oska.Emaplaat küll mingi saast pole.

              Comment


                #22
                okey, siis peab nati googeldama ja manuaali leidma et leiaks koha kuidas biosist see v2lja lylitada, kui Sa aga ise biosis ringi vaatax vbolla ehk leiaksidki.

                Comment


                  #23
                  Biosis mina seda kohta ei leidnud.Kindlasi kuidagi saab aga mina ei oska.Ja manuaalides ka nagu midagi tarka polnud.

                  Comment


                    #24
                    oled kindel et manuaalides midagi polnud?
                    kuidas Sa videokaarti lahti pakkisid? olid ikka ettevaatlik staatilise elektri suhtes? kivide ja muu sarnase elekroonika suurim vaenlane!!!

                    Comment


                      #25
                      Midagi hakkab looma ,kõigepealt on vaja installida AGP pesa ning leidsin ka driverid aga nüüd ütles mulle sellist asja kui vajutasin install ikoonile.-
                      16 bit windows subsystem
                      c:\windows\system32\autoexe.nt. The system file is not suitable for running ms dos and microsoft windows applications.
                      muidugi on ka olemas ka lihtsalt driver ilma install failita aga kuidas ma selle tööle saan :unsure:

                      Comment


                        #26
                        Lahendus leitud

                        Comment


                          #27
                          funkab siis k6ik nyyd we?

                          Comment


                            #28
                            Ikka ei toota, Oli kirjas ,et installeeri Agp solt mille ma ka 'ra installeerisin.Aga ikka mitte kui midagi.Idee poolest siis peaks ta juba ise kaardi ules otsima.

                            Comment


                              #29
                              Biosis leidsin sellise koha nagu primary graphics adapter.Muutsin selle agp peale ,aga pilt endiselt must. :angry:

                              Comment


                                #30
                                Vs: Milline videokaart osta?

                                Milline oleks parim valik kuskil 2300EEK eest sealt http://www.hinnavaatlus.ee/products/...inPrice&Sort=0
                                Ise mõtlesin seda http://www.hinnavaatlus.ee/products/...kaardid/80399/
                                viimati muutis kasutaja tsurka; 06 m 2008, 22:48.

                                Comment

                                Working...
                                X