Teade

Collapse
No announcement yet.

pilditöötlus programmid

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Coreli Photopaint. Tasuline. www.corel.com.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #17
      ei ma sooviksin sellist programmi,kus oleks nagu paintshop prol effect browser,st see kus on ära näidatud milline see pilt selle effectiga jääb,et oleks nagu kergem töödelda...
      otsin selliseid programme...
      tänan

      Comment


        #18
        Paint Shop Pro 8. PSP9 peaks vist ka väljas olema aga pole proovinud.
        <span style=\'font-size:13pt;line-height:100%\'>Qlimax</span>

        Comment


          #19
          Kõik pakutud ju sobivad seljuhul sulle?

          Comment


            #20
            Eks profid ikka kasutavad Photoshopi, või Corelit, millega saab peaaegu kõike teha. Probleem ikka rohkem selles, et korralik töötamine nendega üsna keeruline ja vajab palju õppimist enne. Tavaliselt tehakse läbi vastav kursus, aga kui püsivust on võib ise ka õppida, mis võtab üpris kaua aega. Ega sellist imeprogrammi olemas pole, mis iseenesest ilusa pildi valmis teeb, niiet soovitan lihtsalt mõne paremaga algust teha, küll ajajooksul kogemused tulevad.

            Comment


              #21
              photostudio
              hia programm

              Comment


                #22
                no tänan teid,aga kui keegi teab midagi programmidest ja töötlemisest üldse siis andku teada igasugune abi on vajalik...

                Comment


                  #23
                  No ja mis sa selle infoga peale hakkad, et ma tean ja teen kui vaja? Õpetust otsi netist, käi vastavatel kursustel või ürita ise õppida. Põhilised programmid on siin ära loetletud. Ega ükski neist sinu eest midagi ära ei tee, põhilise töö teeb ikka see ollus klaviatuuri ja tooli vahel.

                  Comment


                    #24
                    mina saan oma lihtsad asjad Paintis aetud, XP paint ses mõttes hea et võimaldab salvestada ka JPG ja GIF formaadis, mida W95/98 paint ei suutnud (vähemalt mul), suuremaid graafikatöid ple vaja olnud teha veel.

                    Comment


                      #25
                      no tänan teid,aga kui kellelgi tuleb midagi pä&#39;he siis andku teada...

                      Comment


                        #26
                        Arusaamatu mida sa saada tahad?

                        Kui lihtsalt standardefekte vaja piltidele lisada, siis selleks kõlbab tasuta pildivaatlusprogramm nimega irfanview kah.

                        Kui midagi tõsiselt vaja teha siis selleks on välja mõeldud Adobe photoshop, ning see maksab juba omajagu raha. Tasuta programmidest on Gimp ehk üks mõistlikumaid.

                        Mingeid pisikesi programmijupikesi võib netist leida sadu ja tuhandeid, soovitaks kasutada google otsingut..

                        Comment


                          #27
                          No mis peaks veel kellelegi pähe tulema ? Mulle tuli näiteks pähe, et võiks endale teed teha, aga vaevalt, et see Sind huvitab. Täpsustaks ehk järgmine kord veidi ?
                          Võtame siis need kokku:Lisaks veel:Aga mingeid väikeseid ja suht mõttetuid graafikatöötlusprogramme võin ma siia peaaegu, et lõputult panna.
                          Tekkis nimelt küsimus, et miks need ei kõlba, mis neil viga on ? Nendega peaks ju küll saama kõik ära teha, mis vähegi pähe tuleb. Ma olen üsna kindel, et nendest midagi paremat eriti ei leia.
                          Või tahad programmi, mis arvaks ise ära, mis sa soovid ja teostaks selle? Sellist programmi pole eriti võimalik luua, mis tähendab, et pole ka sellist pakkuda.

                          Kui mõni kuulsamatest programmidest ei meeldi, kuna ei tule kohe soovitud tulemust, siis ei peagi tulema. Selleks, et soovitud tulemus tuleks tuleb harjutada, õpetusi lugeda ja nii edasi. Kui pole piisavalt viitsimist endale asja selgeks teha, siis tuleb ilma olla.
                          Iga programm on vaid inimese abivahend ja nagu Digital ütles, põhilise töö teeb ikka see ollus klaviatuuri ja tooli vahel.
                          Teine võimalus on palgata keegi neid pilte töötlema.
                          transistor[ätt]starline[punkt]ee

                          Comment


                            #28
                            Kõige parem vastus, mida mina olen näinud. B-)

                            Comment


                              #29
                              tänan teid,see on tõesti üks parimaid vastuseid...tänan...

                              Comment


                                #30
                                Vs: pilditöötlus programmid

                                Hei ( :

                                Ma sooviksin ka teada, et kust saaks " TASUTA " alla laadida töötlus programme .
                                Picasa on mul nt olemes , aga see on ka ainukene. Ja see ei täida mu soove. Ma tahaksin sihukest programmi kus ma saaks silmi töödelda, nahka, ripsmeid ja tausta ( :
                                Palunn ( a ) .

                                Comment

                                Working...
                                X