Teade

Collapse
No announcement yet.

TV+videomaki ühendamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    TV+videomaki ühendamine

    Jama selles, et videomakk oli teleri küljes scart-juhtmega.
    Kuna scart-pesa teleril on nüüd muuks otstarbeks vaja, tahaks video panna tavalise antennikaabliga teleri külge (ant. makki ja juhe edasi tv-sse).
    Kuid teleri scan ei leia videomakki üles.
    Keegi teadis õelda, et kui teler korra scardiga videokülge pandud, siis ei pidavat saamagi enam. Teise telekaga kõik on OK.
    Äkki kuidagi ikka saaks?

    lugupidamisega T.

    #2
    Keegi teadis õelda, et kui teler korra scardiga videokülge pandud, siis ei pidavat saamagi enam.
    No see on küll jura.Probleem võib sul seisneda selles,et telekas on läbi scardi lihtsalt AV sisendi peale lülitatud (automaatselt).Proovi nii,et võta see scart pistik teleka tagant lahti,lülita telekas antennisisendile ja pane otsima.
    Vana helitehnika remont Pärnus

    Comment


      #3
      ennekõike avalikusta oma videomaki mudel.
      minu makil on näitex võimalik rf signaal üldse välja lülitada
      sellex vaja samal ajal kui maki sisse lülitan hoida all nool üles nuppu.
      uuri oma maki manuali kindlasti on seal juttu kuidas teha näitex tehase sätete reset mis ka kindlasti taastab rf signaali mis reeglina vaikimisi on ch36

      Comment


        #4
        see jutt jah jama et kui korra scarti paned isis enam niisama ei saa ...mul on olnud küll yht ja küll teist pidi ja töötab küll ..

        Comment


          #5
          otsingu ajal sul ikka videomakk töötab ?

          Comment


            #6
            minu makil on näitex võimalik rf signaal üldse välja lülitada
            Ma loen teema autori postist välja seda,et teise teleka antennisisendi taga videomakk töötab.Järelikult peaks maki modukas töötama.
            Vana helitehnika remont Pärnus

            Comment


              #7
              Osade telekate scan ei leiagi videomakki üles. Olen juba 3 sellisega kokku puutunud. Ei aita ka videomaki taga oleva RF regulaatori seadmine - enamustel makkidel on selline.
              Näiteks kaabel-tv mõningaid programme need telekad ka ei leia.
              SCART-i eelnevat kasutamist selles süüdistada on küll mõttetu.

              Comment


                #8
                Originally posted by sebastian@Jul 8 2005, 01:41
                Osade telekate scan ei leiagi videomakki üles. Olen juba 3 sellisega kokku puutunud. Ei aita ka videomaki taga oleva RF regulaatori seadmine - enamustel makkidel on selline.
                Näiteks kaabel-tv mõningaid programme need telekad ka ei leia.
                SCART-i eelnevat kasutamist selles süüdistada on küll mõttetu.
                Enda telekal täpselt sama teema, antennisisendist töötas kuni ükskord TV enam videot ei leidnud (jubedalt virvendas), kaabeltv osasid kanaleid ka ei leia.
                Kolakoguja

                Comment


                  #9
                  see ei ole teleri ega ka videomaki viga.tuleb muuta modulaatori sagedust, s.t. viia ta vabale sagedusele.kui aga kaablivõrgus on liiga palju kanaleid ja vabu ei ole,siis tuleb ikkagi scarti kasutada või siis video vaatamiseks antenn ära võtta.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by kreeklane@Jul 8 2005, 08:16
                    see ei ole teleri ega ka videomaki viga.tuleb muuta modulaatori sagedust, s.t. viia ta vabale sagedusele.kui aga kaablivõrgus on liiga palju kanaleid ja vabu ei ole,siis tuleb ikkagi scarti kasutada või siis video vaatamiseks antenn ära võtta.
                    Nope, see on minu teleka viga. Sageduse muutmine ei aita.
                    Kolakoguja

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by sebastian@Jul 8 2005, 01:41
                      Osade telekate scan ei leiagi videomakki üles. Olen juba 3 sellisega kokku puutunud. Ei aita ka videomaki taga oleva RF regulaatori seadmine - enamustel makkidel on selline.
                      Näiteks kaabel-tv mõningaid programme need telekad ka ei leia.
                      SCART-i eelnevat kasutamist selles süüdistada on küll mõttetu.
                      Tere. Palun ütle, mis marki telekudega tegemist!?

                      Comment


                        #12
                        Viimati Philips 28PW5305/1 16:9 ekraaniga, aasta eest Finlux 21" (marki ei mäleta, kuid vanem mudel) ja Salora 25", kusjuures viimase puhul pole siiani kindel, kas tegu polnud mitte rikkega...leidis kaabelteeveest ainult paar programmi.
                        Philips oli Soomest toodud kasutatuna, võibolla just selle pärast seal odavalt ära antud, et videomakki ei sallinud.

                        Comment


                          #13
                          see ei ole ikkagi telerist.lihtsalt modullaatori sagedus oli pole kokku läinud kanali sagedusega.kui teleri häälestus toimub pingega,siis asja sellest pole,igal juhul leiab ülesse.kui aga kanalite häälestus toimub sageduste jagamisega,siis jah,võib ka mitte ära tunda.

                          Comment


                            #14
                            lase antenni signsaal läbi maki telekasse. makk annab telekale igas sageduses üht signaali kui kasett mängib. kui sul päris "kiviajast" see makk ei ole. mul on philipsi 7 aasta vanune isend ja näitab korralikult
                            -Artificial_Intelligent-

                            Comment


                              #15
                              kontrolli maki signaalisaatja/võimendi üle.
                              -Artificial_Intelligent-

                              Comment

                              Working...
                              X