Teade

Collapse
No announcement yet.

VGA to s-video

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: VGA to s-video

    mul ka sama probleem. ostsin Pana TH-50PX8 ja unustasin VGA sisendi olemasolu kontrollimatta. leidsin siis poest kaabli, millel ühes otsas VGA ja teises Scart, küsisin teenindava personali käest siis selle toimimise kohta ja nemad kinnitasid et toimib. asi loomulikult ei toiminud, sest sünkrosid pole(avasin Scarti ja kontrollisin juhtmeid) sellest nüüd siis küsimus, kas seda sünkrot kuskilt "varastada" ei kannataks. mul see kaabel on 5m ja sooni ülearu ei ole, seega skeemi ehitamine selle kaabli juurde tuleb ära unustada.
    arvastavati lähen poodi ja nõuan raha tagasi või mingit toimivat lahendust. aga ettepanekud lahenduste osas on teretulnud ikkagi. muud liidesed on telekal olemas(HDMI, Scart, component, S-video) composiidi võib ära unustada, sest 50" peal näeb see signaal ikka lausa jube välja
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #17
      Vs: VGA to s-video

      Esmalt postitatud reuter poolt
      muud liidesed on telekal olemas(HDMI, Scart, component, S-video) composiidi võib ära unustada, sest 50" peal näeb see signaal ikka lausa jube välja
      Tegelikult näeb composiidi, S-video ja componendi peal sama jube välja kui võrrelda VGA sisendiga.

      Comment


        #18
        Vs: VGA to s-video

        component jube? tutvuks ehk tiba selle liidesega. meil siin suuremates poodides on ka BluRay seadmed pildi demo jaoks läbi component sisendi tihtipeale ühendatud
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #19
          Vs: VGA to s-video

          Minu jaoks oli lahenduseks see toode -> http://www.mediaatlantic.com/product.php/759/0/

          ostsin ox.ee lehelt (enam ei paista müügil olevat, ehk kuskil leidub)
          Pilt talutav

          Comment


            #20
            Vs: VGA to s-video

            Esmalt postitatud reuter poolt
            component jube? tutvuks ehk tiba selle liidesega.
            Üldiselt ei ole component väga jube aga kui ühendada läpakas enne läbi VGA ja seejärel läbi componendi siis ei kõlba küll vaadata.

            Comment

            Working...
            X