Teade

Collapse
No announcement yet.

Televiisor viliseb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Televiisor viliseb

    2 aastat tagasi sai ostetud BEKO laiekraan 32" televiisor. Tagantjärele üks lollimaid oste. mis teinud olen. Meeletult häirib vilin, mida telekas jätkuvalt teeb. Selline hästi kõrge ja ebamugav. Arvatavasti peab parandusse viima, kuid ehk oskate ennustada hinda palju maksma võib minna. Tean, et suht võimatu nii öelda, mis rikkega tegemsit, kuid mis võib olla tõenäoliseim?

    #2
    küllap mingi ferriit vilistab.üldjuhul päästab tilk liimi õigesse kohta.maksma läheb keskmiselt 400-500krooni.

    Comment


      #3
      Ma olen aru saanud, et selline vilin tekib pingest?

      Comment


        #4
        pinge aitab kaasa.feriitsüdamik hakkab vibreerima,ja küllaltki kõrgel sagedusel.

        Comment


          #5
          Vilin tekib sellest et õnnetu flyback konverteri trafo on arvutatud nii suure magnetvoo tiheduse peale kui veel enne sulamahakkamist kannatab. Vaene südamik magnetostriktsioneerib nagu suudab, mis tal üle jääb, eriti kui ta ka ise Elboonias tehtud ja issand teab mis materjalidest.
          Lahenduseks on siia sinna kompaundi toppida, telekaremontijad oskavad. Arvan et 500 krooni on maksimum, mida keegi küsida julgeb.
          Kui mujalt abi ei saa siis minu juurest saab, kuid maksab 1500 krooni põhjusel et pole minu leib. Mina ilmselt paneks uue südamiku.

          Comment


            #6
            Kas keegi palun soovitaks mõnda remontijat keda usalda ja kuhu viia.

            Comment


              #7
              tavaliselt viliseb kõrgepingetrafo. aitaks ümbervahetamine, poes neid on ikka, või katseta mõne vana omaga :huh:
              -Artificial_Intelligent-

              Comment

              Working...
              X