Teade

Collapse
No announcement yet.

Videosignaali edastamine raadio teel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Videosignaali edastamine raadio teel

    Kas ja kuidas oleks võimalik saata videosignaali raadio teel ühest punktist teise eeldusel, et kahe punkti vahekaugus ei ole suurem kui 1-2 km ning signaali saatja (soovitavalt ka vastuvõtja) oleks võimalikult kompaktne ja kerge?

    #2
    videosignaal lase raadiosaatjasse :huh: , mis peab vähemalt 2kw olema. vastuvõtja on telekaantenn . saatja sagedus peab vastama teleka näidatava sageduse osa sisse. kuid ole ettevaatlik , et sa vahele ei jää. see on ainult õpetliku sisuga tekst, MINA EI VASTUTA TEKKINUD KAHJUDE EEST! :angry:
    -Artificial_Intelligent-

    Comment


      #3
      [Disklaimer]
      Tee omal vastutusel.
      Eestis seda kasutada ei tohi, aga ma ei tea kasutaja riigi päritolu.
      [/Disklaimer]

      Vajalikud vahendid
      1:RF modulaator (käib ka videomaki TVout)
      2. 2 Poola resti võimendit.
      3. Kaks korralikku detsimeeterYagi.
      Edit 4. Sideameti luba

      Videomaki Out poolaka sisendisse , poolaka väljund saateantnni (mis nii pikk yagi kui võimalik) . Vastuvõtuantennist (samuti nii pikk kui võimalik) teise poolaka võimu sisendisse ja selle väljund telekasse..
      Peaks toimima aga otsenähtavuse korral ja omal vastutusel
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        äkki räägiks asja eesti keeles üle?
        ja see asi ka veel, et saatjale ei saa monteerida pikka antenni. samuti ei saa saatja olla suur ja raske monstrum, sest kogu see saatja kraam peab paigutuma sõiduautosse.

        edit: ehk lühidalt - kuidas luua selline süsteem, mis on kasutusel nt F1-s, st kaamera on autos ja lives on võimalik jälgida toimuvat? oluline sealjuures on veel see, et asi ei oleks F1-s kasutatava tehnikaga samas hinnas (ega tegelt ka mitte ligilähedane) ?

        Comment


          #5
          seal kasutatakse sisseehitatud saatjaga kaamerat ja võimsat vastuvõtjat. ehk siis eesti keeles sul läheb see kalliks maksma. eriti veel saatja.
          -Artificial_Intelligent-

          Comment


            #6
            no nii kompaktset asja mul kah vaja pole. mul on oluline, et süsteem ise oleks põhimõtteliselt selline nagu kirjeldatud sai. saatja ise võib ikka veid suurem olla, aga mitte mingi meeletu elektritarbimisega mitmekümnekilone jurakas, mis vajab töötamiseks eraldi generaatorit ning 1,5 meetrist antenni.

            ütleme siis nii, et mind rahuldaks süsteem, mis ei kaaluks rohkem kui 10 kg, oleks sellise keskmise kingakarbi suurune ning saaks hakkama 50 cm antenniga.

            Comment


              #7
              Siis mata oma mõte maha.
              Mingi variant oleks neid 2.4GHz videopikendusi kasutada aga saatevõimsus lubatud ainult 100mW , iseasi, kui vastuvõtjale poogid väääggeva parabooli külge.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                Igasugu suundantennid ei sobi vist kummalegi poole, saatja ju liigub. Vahest mingi mobiilne andmeside ja slideshow?
                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment

                Working...
                X