Teade

Collapse
No announcement yet.

viasati 1kroonine komplekt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    viasati 1kroonine komplekt

    et sugulane sai selle siis juba mingi üle poole aasta tagasi, pidid mingid vennad tulema paigaldama aga jäi katki ja nüüd vedelebki. lepingust ka nagu midagi ei leidnud selle kohta, et peaks tagasi viima asjad vms :unsure: et ongi nagu 1 krooniga pann ja tüüner käes?
    mõtlesin, et paneks üles nüüd, kas sellega mingeid tasuta kanaleid ka näeb? starmani täislaks kaabel on sees juba, midagi mõistlikku vist juurde ei saa siis?
    kas maha müüa annaks neid ja kui siis palju saaks umbes?

    #2
    [läbu]
    ostan ära 2 krooni eest selle komplekti
    [/läbu]
    A vahest ikka mingit crappi näeb lisaks starmani täislaksule? See täislaks ju täiuslik ikkagi pole
    Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

    Comment


      #3
      mis tüüpi see tuuner on pane mark siia kirja

      Comment


        #4
        Selle "1-kroonise" nimi võiks PACE DS420NV olla? Kuidagi programmiliselt (programmi annab satelliit Sirius) vist täiendatakse selle võimalusi... Aga et kuidas, teadjamad täiendavad...
        Elektroonika töötab suitsu baasil.
        Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
        Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

        Comment


          #5
          midagi ikka näeb.ainuke nõue on,et antenn oleks alati siriusele keeratud.

          Comment


            #6
            PACE DS230NV

            aga keegi siis täpsemalt ei oska öelda midagi? ei viitsi sellepärast ka ülespanemisega jännata, et äkki midagi ikka näeb ka...

            Comment


              #7
              vist oli kaks leedukeelset,mõned ukrainakeelsed,8-9tk venekeelseid ja veel 10-15 muudes keeltes.kõik huvitavamad programmid küsisid kaarti.starmaniga näeb igatahes rohkem.

              Comment


                #8
                kahtlane värk. ma soovitan natuke veel oodata ennem kui maha hakkad müüma. pärast tuleb mingi jama sellega.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by jannozz50@Sep 21 2005, 16:07
                  kahtlane värk. ma soovitan natuke veel oodata ennem kui maha hakkad müüma. pärast tuleb mingi jama sellega.
                  nmk loe lepingut, lepingu eest maksti siiski 399kr. , seal kirjas, et 4000-ne kirves ootamas. Kui ise hakkama ei saa siis tuleb oskaja hinnaga leppida.
                  VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                  Comment


                    #10
                    selle viasati komplektiga näeb vabal ka astra ja hotbirdi vabu kanaleid ...ei pea ta midagi siriusele suunatud olema ...mul jooksevad praegu näiteks hotbirdi vabad kalanid selle komplektiga ja pole probleemi .....

                    Comment


                      #11
                      hotbirdi ja astrat näeb ainult juhul,kui on küljes mitu pead.üks peab alati siriusele suunatud olema.

                      Comment


                        #12
                        ei pea ...mul ongi 1 pea .....ma ei saa aru kust see loogika et üks peab siriusel olema ???????

                        Comment


                          #13
                          see on selleks et inimese käest raha kergema vaevaga kätte saada.ei tea,kas õige jutt,aga räägitakse et kui jätad maksed tegemata,siis on võimalik sputniku kaudu tüüner sulgeda.

                          Comment

                          Working...
                          X