Teade

Collapse
No announcement yet.

Yamaha 657 programeeritav pult!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Yamaha 657 programeeritav pult!!!

    Jama siis selline, et jamaha resiiveriga saab kaasa puldi mis tuleb ise otsast lõpuni ära programeerida. Nüüd ma olen jõudnud sellisesse faasi, et tahaks ka LG televiisori tööle saada aga näed jamaha juhendiga kaasas olevad koodid ei mõika. Kas on mingi leht või võimalus ikka telekat tööle saada. koodid on 0001-9999, nu selles vahemikus ju peab ometi mu telekas ka olema. Kuidas see süsteem käib, või kust ma võiksin abi saada? :unsure:

    koodid mis on kaasa antud on sellised: 0591, 0601, 0761, 0791, 1371, 1491, 1511, 1561, 1621, 1641
    msn: pois11@hotmail.com

    #2
    Kusjuures endal oli ka selline probleem 650'ga. Ja kui kõik läbi olin proovinud, siis märkasin, et muud nupud ei toiminudki, kui MUTE ja Volume +/-. Ma ei tea, kuidas sinul on, aga minul oli see nii Beco televiisoriga, samas NOrdmendega töötas kõik.

    Comment


      #3
      Originally posted by Siiasinna15@Oct 2 2005, 17:40
      Kusjuures endal oli ka selline probleem 650'ga. Ja kui kõik läbi olin proovinud, siis märkasin, et muud nupud ei toiminudki, kui MUTE ja Volume +/-. Ma ei tea, kuidas sinul on, aga minul oli see nii Beco televiisoriga, samas NOrdmendega töötas kõik.
      Ütleme ausalt, et pult on küll kuidagi imelik sellel jamahal. Kuskilt lugesin, et pult võimaldab korraga 9 seadet juhtida.. krt ma ei saa eriti seda jamaha resiiveritki õieti tööle. sellel on ka vaja mingid koodid sisse toksida. Eks tead ise ka millest räägin.
      Aga jah.. kui olen igasugu koode proovind siis tõepoolest ei saa enam jamahat peale mute ja +/- nuppude kasutada ehk mõni nupp veel peale.
      msn: pois11@hotmail.com

      Comment


        #4
        peale neid sisestamisi uuesit ressiiveri juhtimiseks pead vajutama puldilt seda kollast nupppu AMP ja siis juhib ressiiveri kõiki funktsioone

        Comment


          #5
          Originally posted by Siiasinna15@Oct 2 2005, 17:40
          Kusjuures endal oli ka selline probleem 650'ga. Ja kui kõik läbi olin proovinud, siis märkasin, et muud nupud ei toiminudki, kui MUTE ja Volume +/-. Ma ei tea, kuidas sinul on, aga minul oli see nii Beco televiisoriga, samas NOrdmendega töötas kõik.
          Sain selle puldile pihta ja teleka ka tööle... Need koodid mis raamatus oli ei mõjunud, siis mõtlesin, et hakkan kõikide firmade koode järjest proovima ja näed mingi 8 koodi sain lehe alguses proovitud kui mingi AKAI teleka kood hakkas LG telekal tööle. Õnneks jäi üle tuhande koodi proovimata

          Ja 9 erineva nupu alla saab progeda erinevaid seadeid. Lihtne ja loogiline kui selgeks saab.
          msn: pois11@hotmail.com

          Comment

          Working...
          X