Teade

Collapse
No announcement yet.

Teleka Antenn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Teleka Antenn

    Kas keegi oskaks mulle anda head nõu, millist TV/FM antenni oleks mõtekas ostama hakata, kui tahaks näha kõiki Eesti kanaleid, siis veel Soome omi ja kui mõni veel tuleks, ei oleks ka paha. Või siis mis asi selle paraboolantenniga on, et mis asju ma sellega nägema peaks hakkama ja mis asju veel vaja osta on, et pilti nägema hakkaks? Ise olen Pirital ja antenn läheks maja seinale(katusele ei ole võimalik paigaldada).

    #2
    Sellist seinale kinnitatavat antenni ei ole küll olemas, mis võtaks vastu kõiki Eesti ja Soome kanaleid ja veel ka FM raadiojaamu, eriti veel Pirital, kus meie teletorn ja Soome saatjad asuvad peaaegu vastassuundades. Selleks läheb vaja vähemalt nelja antenni antennimastil ning liitmisfiltreid ja võimendit. Kokku päris mitu tuhat krooni.

    Comment


      #3
      Nõustun vanemleitnandiga. tegelt on ka võimalus mõnelt teiste majalt võtta eesti kanalite peegeldusi. Aga siis ei pruugi eriti puhas tulla..oleneb täiesti kohast...ma ise olen meriväljal ja tegin nii.
      Viga saab olla alati kas töövahendis või meistris...praktika alusel on enamus ajast viga meistris

      Comment

      Working...
      X