Teade

Collapse
No announcement yet.

s-video kaabel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    s-video kaabel

    Teab keegi kuidas s-video kaablit ümber ehitada. Sõber ostis kaabli kuid telekasse tuleb ainult mustvalge pilt. Ja ta väitis seda, et kaablit saab ümber ehitada ning siis pidi pildi korda saama. Ma ise loll nende arvuti ja teleka vaheliste kaablite suhtes :P

    #2
    kaabel ei puutu asjasse.
    a) teleril puudub SVHS sisend
    b)videokaardil pole SVHS väljund aktiivne
    esimesel juhul tuleb osta üleminek(seal liidetakse heledus ja värvisignaal kokku)
    teisel juhul tuleb muuta kaardi sätteid

    Comment


      #3
      Tänan abi eest. Hakkan asja uurima ning ehk saab ka sõber värvilist pilti vaadata

      Comment


        #4
        Mul on huvitav juhus, ühe kaabliga S-video - > Scart on pilt värviline ja teisega mustvalge :huh: mis moodi?

        Comment


          #5
          Mul on huvitav juhus, ühe kaabliga S-video - > Scart on pilt värviline ja teisega mustvalge mis moodi?
          Võib olla, et S-Video pistikus on mõni kontakt kõver, murdunud või "sisse surutud"...seda vahest juhtub, sest pistik on üsna kehvasti konstrueeritud, lihtne on seda valetpidi või viltu pesasse suruda.
          SCART kaablis on osa juhtmeid ühendamata ehk siis S-Video "Chrominance" ots ei lähe SCART pistiku "RED" klemmile...see ühendus lisab must-valgele pildile värvid. Või on toimivas kaablis juba sisse ehitatud S-Video -> Composite üleminek ja telekal polegi S-Video sisendit SCART pesas.

          Comment

          Working...
          X