Teade

Collapse
No announcement yet.

Digitaalne videokaamera.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Digitaalne videokaamera.

    Et kas selle jaoks läheb mingit eraldi programmi vaja, ma ühendasin arvutiga ära ja ei toiminud.
    Erinevad resziimid proovisin ka ära.
    Ehk oskab keegi aidata ?

    #2
    Mis digikaga on tegu?
    Mnu HP üheldub nii:
    1) Panen juhtme ühe otsa USBsse ja teise otsa digika taha(digikas on sel ajal väljas)
    2) Lülitan digika sisse (arvuti on koguaeg sees :P )
    3) Arvuti mõtleb nata ja installib NEW HARDWARE ära ja siis tuleb My Computerisse uus removable ketas.
    AHJAA MIS WINDOWSIT SA KASUTAD???
    mul töötab XPga nii...

    Comment


      #3
      HP videokaamera?

      Comment


        #4
        Digifotokaga on mul jah niimodi nagu sul oli öeldud, tomisin digitaalse videokaameraga täpselt samamoodi, kuid mittemidagi

        Comment


          #5
          tal endal mingit softi kaasas pole?
          normaalne kaamera on vähe teine vidin ja enamasti lubavad ka enam toiminguid, seega tahavad nad tihti oma tarkvara saada
          Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

          Comment


            #6
            usb kaudu sa küll digivideo arvutisse ei saa, selleks on sul vaja firewiret

            Comment


              #7
              Originally posted by LAST@Dec 17 2005, 14:24
              usb kaudu sa küll digivideo arvutisse ei saa, selleks on sul vaja firewiret
              on ju ka olemas firewire -˜šŒ> usb
              kas sellega siis ei saa??

              Comment


                #8
                usb -ga jääb ikka väga sitt see kvaliteet arvutisse. Firewire mõeldud selle jaoks ja on hea kvaliteet olemas.
                Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

                Comment


                  #9
                  Mis asi see firewire on ja kust seda saab ?

                  Comment


                    #10
                    firewire ongi muidu mõeldud selleks et saada digitaalsest videokaamerast videot arvutisse hea kvaliteediga.
                    Näiteks http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvuti...a/?SubCatID=827
                    Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

                    Comment


                      #11
                      saab usbi kaudu ka, aga paljud kõvemad isendid seda ei toeta, kuna usb ei anna eriti toidet ja mingi edastusekamm oli ka. mul on kõvaka sahtel ka tuletraadi otsas ja vinge. kui aga sama karbi usb kaudu ühendan, siis on vahel suuremahuliste kopeerimistega probleeme olnud.

                      FIREWIRE on algselt MACi pärusmaa. PC-l on tegelikult asja nimetus IEEE1394
                      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                      Comment


                        #12
                        Väge hea ja väike proge Digivideokaamerast video kättesaamiseks on WinDV.
                        Marek

                        Comment


                          #13
                          muidu mul oleks endal üks väike küsimus firewire jaoks, nimelt on mul lauaarvutile ostetud see lisaks ja firewire ots on ka olemas sülearvutil.Kas oleks muidu võimalik neid kahte arvutit ühendada firewirega?Olen proovind kuid edutult.Äkki on olemas mingi programm selleks olemas et kahte arvutit ühendada?
                          Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

                          Comment


                            #14
                            Kuidas seda WinDV-d kasutada saab ?
                            Mul ei õnnestu kuidagi...

                            Comment


                              #15
                              WinDV ei hakanud ka minul tööle. Võibolla on selles süüdi XP Service Pack2.
                              Proovi Windowsi enda Movie Maker-it...sellega peaks küll toimima kui arvuti ära tunneb, et Firewire juhe on kaameraga ühendatud.

                              Comment

                              Working...
                              X