Teade

Collapse
No announcement yet.

Telekate tundlikus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Telekate tundlikus

    Tere !
    Kas vastab tõele, et Samsungi telerid on tundlikumad kui teised ?
    Reaalselt katsetasin vanema Samsa ning Beko ning Philipsi mudeliga.
    Samsa pilt ikka nõrgema antenniga parem.
    Mis tundlikusega JVS telekad on ?
    Kavas osta kehva leviga kohta TV aga tahaks head pilti ka saada.
    Siiani need poola antennid andnud ainukesena mingit pilti. Nüüd on nad välja lasknud kuldse värviga mudeli. On kellelgi kogemusi ?

    Ette tänades: Sammi

    #2
    Kui signaal vilets , ära 100Hz telekat kasuta. Hoiad silmi. Samuti hoidu Poola restidest.

    Aga tegelikult ei teagi, mis tundlikum. Igatahes omal ajal sai traadiga võrreldud.
    Üks venelaste tsee 280 võttis enamvähem lumesajuse pildi ette, sama traat ühe 14 tollise akai taga ei mõjutand midagi.
    Pakun, et veidi sõltub ikka ka konkreetsest mudelist ja ka AVR-i seadest.
    Kasutusjuhendid tänapäeval sellist pisiasja nagu tundlikkus ei avalda.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      osad samsungid reklaamisid,et sisaldavad tundlike tüünereid.aga kui head need on,ei tea.üldiselt määrab teleri tundlikuse ära hoopiski müratase.mida madalam see on,seda tundlikum on televiisor.
      hea pildi aluseks on hea antenn.

      Comment


        #4
        telekate müratase pidavat 8db kandis kõikuma, võrdluseks Ranteloni AD10
        võimendil 1,5db .
        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

        Comment


          #5
          Osadel uuematel Samsadel on isegi menüüs valik võimendi sisse/välja !
          Kunagi proovisin ka midagi sellist kõige pikemat :

          http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...-046-28&lng=est

          aga see ei näidanud midagi ! Jäin Poolaka juurde !
          Millist antenni soovitate ?
          Milline on oma raha väärt ning kuidas üldse aru saada millist antenni osta konkreetsesse kohta ?

          Comment


            #6
            kui omal veel antenni pole,siis on kõige kavalam käia naabritel külas ja vaadata millega vaadetakse ja kui hästi tuleb.kui näevad hästi,siis osta samasugune antenn,kui levi halb siis tead,et sellist ostma ei pea.

            Comment


              #7
              Aga mul ka naabritega samasugune antenn.Teistel näitab hästi aga mul sahiseb ja värvid kaovad ära mõnel kanalil juba ca 2 aastat.
              Minu arvates oleneb palju ka antenni asukohast, mis nurga all ta on maapinna suhtes, kõrgete petoonmajade lähedus jne.

              Comment


                #8
                Kuskil lugesin artiklit ,et betoonmajade vahel on võimalik saada normaalne signaal suunates oma antenn mõne kõrgemal asuva antenni peale "pseudotranslaator".
                Aga eks see antenniteooria on keeruline ja kõik sõltub olemasolevatest tingimustest. Minul ja naabril on tavaline logoperioodiline antenn, minul tulevad kõik eesti ja soome kanalid puhtalt, tema antenn aga, mis on 3-4 meetrit kõrgemal ja veidi kõrval võtab vaevu vaid eesti kanaleid(kaabliühendus korras).
                Siin on mängimisruumi küllaga...

                Comment


                  #9
                  Originally posted by erks1708@Jan 11 2006, 11:11
                  Aga mul ka naabritega samasugune antenn.Teistel näitab hästi aga mul sahiseb ja värvid kaovad ära mõnel kanalil juba ca 2 aastat.
                  Minu arvates oleneb palju ka antenni asukohast, mis nurga all ta on maapinna suhtes, kõrgete petoonmajade lähedus jne.
                  Kui Sul poola rest, siis on mitu võimalust:
                  Antennivõimendi ja antenni metallosavahelised poldid lahti. Meiekandis tavaline..
                  Antennivõimendi on osaliselt surnud..
                  Toiteplokk annab välja mida iganes..
                  Kellegi teise poolakas genereerib.

                  P.S kui mõnikord väga vihmane ilm on siis võin kanaleid skännides leida mitu TV3e ja mitu kanal2 te
                  Martin@logo+yagi+filter. Naabrid poolakad.
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment

                  Working...
                  X