Teade

Collapse
No announcement yet.

Samsungi LCD teler

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Samsungi LCD teler

    Et siis on plaanis selline loom soetada. Enne uuriks aga natuke maad. Kui kellelgi on kogemusi siis võiks teada anda. Head ja vead kirja panna.

    Mark kah: Samsung LE27T51B

    #2
    osta ära.siis hakkad ise kogemusi jagama.see on alles nii uus asi,et vaevalt kellelgi kogemusi on.umbes kolme aasta pärast,siis on teine asi.siis saavad esimesed piisavalt vanaks et probleemid tekiksid.

    ostmisel vaata,et kuidas tal ühenduspistikutega lood on.muidu võid mingil hetkel kahetsema hakkata.

    Comment


      #3
      Minu arvates on Samsungi LCD hetkel parima pildiga. Ise oman umbes 1 kuu LE32M51 ja olen rahul. Valimisel jäid teiste firmade tooted kohe tahaplaanile, pildi kvaliteedi osas. Vastupidavust ei tea ju kunagi ette, oleneb millisena "sünnib".
      Garantiid on 3 aastat, eks aeg näitab.
      Harjumist vajas 16:9 formaadis 4:3 formaadis saadete vaatamine.

      Comment


        #4
        Endal on LE32R51B ja olen ka rahul.

        Comment


          #5
          sai ka just ostetud LE32R51B ja olen pildiga ikka ülimalt rahul pilt on terav selge suur ilus no kõik mida hing ihaldab! Muidu selle hinnaga polegi midagi muud asjalikku valida ! Muidu samas on ka Sony ja Panasonic hea nende hind siis tsipa kallim ka ! Alguses vaatasin Fujitsu siemens Myrica V32 poole kui lähemalt vaadates see telekas siiski ei meeldinud mulle pilt oli liialt laiaks venitatud!!

          nii küsimus ka et mis seerianumbriga pult on kaasas LE32R51B teleril?

          mul on näiteks BN59-00454

          Comment


            #6
            Sama,ainult A on lõpus veel

            Comment


              #7
              Originally posted by mar@Feb 1 2006, 23:22
              Sama,ainult A on lõpus veel
              jah mul on ka A lõpus tegelt uurisin puldi kohta et kas on ikka õige pult see mis mulle kaasa anti! see pult on väga kole ja odavamaiguline arvasin esialgu et
              keegi on puldi poes ära vahetanud!

              loodan et kui ostan samsungi DVD mängija saan normaalsema puldi äkki !

              on kellegil kogemusi et kas samsungi DVD puldiga saab telekat juhtida :unsure:

              Comment


                #8
                Originally posted by reimers66@Jan 29 2006, 01:26
                Alguses vaatasin Fujitsu siemens Myrica V32 poole kui lähemalt vaadates see telekas siiski ei meeldinud mulle pilt oli liialt laiaks venitatud!!
                Mida sa sellega silmas pead - laiaks venitatud?
                16:9 formaadiga ongi (meil veel) tavaline 4:3 pilt löaiaks venitatud. saab ka vaadata tavaproportsioonidega, siis jäävad mustad servad kahele poole pilti. Seda teevad kõik telekad.
                Olen ise vaadanud seda 32"-st Myricat ja tundub vägagi hea olevat (noh, niipalju kuivõrd poes seda telesignaali kvaliteeti üldse hinnata saab). Igal juhul parim disain.

                Comment


                  #9
                  ei jah formaat on sama 16:9 kuid kõrguse ja laiuse mõningane vahe on olemas erinevate firmade telekatel see on paar cm siia sinna osadel on paar cm kõrgem teisel laiem jälle ja see Fujitsu Myrica oli just suts madalam ja laiem mis mulle ei meeldinud!! muidugi disain ka eriti ei meeldinud eriti siis just selle teleka suur ja kohmakas imelik jalg! Eelistasin siiski samsungi kasuks nii disainilt kui pildilt mis pidi väga hea olema samsungil!
                  Kui hinnast rääkida siis on Fujitsu Myrica ka odavam 19900 vs Samsung 22990eek Muidugi kui sularahas osta siis on olemas Pixmania saidil seesama Samsung http://www.pixmania.com/ee/ee/99557/art/sa....html?itag=3905

                  ja muidugi kui kaaslast otsida siis on seal saidil ka Samsung HD850 DVD mängija ka 1000eek umbes odavam kui poes

                  ise ma ostsin jah Igastahes Samsungi ja olen pildi ja asjadega ülimalt rahul seda nii kvaliteedis kui muudes asjades ainuke - minupoolt on odavamaiguline pult mille peaks siiski asendama korraliku universaalpuldiga !!!!

                  Comment

                  Working...
                  X