Teade

Collapse
No announcement yet.

Teleka Lasteluku avamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Teleka Lasteluku avamine

    Nimelt mul telekas Provision 2165T. Eile ma siis jamasin menüüs ringi ja seal oli Lock teema. vaatasin seda korraks ja kogematta vajutasin vist OK nuppu. Nüüd kui panen teleka tööle on ees vaid must pilt ja ees kiri ''key'' ja kolm kohta kuhu parool panna. MENU nupp ei tööta. Ainult numbrid vist. Oskab keegi öelda, et kuidas saaksin avada sellel telekal selle lapseluku? Tean et mitmetel telekatel on omad moodused selleks, mingit nuppu tuleb 3 sek all hoida või mingi nupu kombinatsioon või miskit. Kuid seda telekat ma lahti ei saa.

    #2
    kas sa valisid mingi koodi ka,või lihtsalt lülitasid sisse lukustuse?
    võid proovida nii:vajutad korraks MENU nuppu ja hoiad seda pikalt all.ehk annab sel juhul menüü ette.

    Comment


      #3
      Proovisin nii, kahjuks ei midagi. Ja muidu ma parooli ei pannud, liikusin menüüs selle lasteluku kohapeale kogematta ja vajutasin vist ok, või ei vajutanud midagi. Igatahes peal ta on.

      Comment


        #4
        arvesta sellega,et kui korda saad,oled mulle pudeli võlgu.ma tegin just sama triki oma provisioniga.
        asi läks mitu halli juuksekarva ja paar minutit maksma.
        vali koodiks kolm nulli,ja kui uuesti menüüsse pääsed,siis lülita lukustus välja.

        Comment

        Working...
        X