Teade

Collapse
No announcement yet.

Logitech Harmony 525

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Logitech Harmony 525

    Küsimus selline, kas keegi on kasutanud Logitech Harmony 525 universaalpulti.
    kuidas rahul? Kas võtab kõik funktsioonid omaks jne.

    #2
    Muidu ma olen ise ka vaadanud selle puldi poole ja tundub väga asjalik asi olevat !! Mingi hetk kui raha üle siis arvan et ma kindlasti soetan omale selle puldi kui ta tõesti suudab juhtida hunnik erinevaid asju

    http://www.pixmania.com/dev/gui_web/common...ision&itag=6613

    Comment


      #3
      Päris lõbus riistapuu.Ekraanil olevad kirjad võiks vähe suuremad olla.Funktsioonid võtab omaks kergelt,mõned üksikud kasutatavatest seadmetest tulenevad konksud saab tehnilise toe(see on tugev külg)abiga kerge vaevaga silutud.Ei kahetse.

      Comment


        #4
        kasutan juba 2-3 kuud vägagi intensiivselt. ütlen kohe, et jutt saab olema ainult selle seadme kasutaja kogemusest - konkurente katsunud ei ole. samuti olen ette nõus, et võib-olla olen loll ja ei oska asja kohe pauhti kasutada, aga järgmised märkused mul on ja annan edasi et rahvas ka teada saaks.

        pult toimib siis tavapuldina väga edumeelselt. õpib ja asendab nii mis mühiseb - tõesti ei ole veel leidnud nuppu, mida ta ei tea. see konkreetne aparaat on juhitav ja õpetatav ainult läbi arvuti ja logitechi veebiteenuse, kus siis on jube kogus maailmas kasutatavaid seadmeid baasis üleval. nagu ikka - kogus on jube, aga mõnda sinu oma seal loomulikult ei ole... siis saad võtta vana puldi ja sealt õppida. ja kui eriti lahke mees oled, siis saad selle vist isegi baasi üles saata - teiste jaoks ka.

        seadmete õpetamine saab keskpärase seadmepargi puhul olema paras ehitamine. mul siis kaks telerit, videomakk, dvd mängija ja kodukinokeskus. nagu ei oleks palju, aga seadistasin pulti ikkagi paar nädalat igal õhtul tunnike paar ning ega ei ole veel praegugi 100% rahul.

        alustame üldisest - seadme tööloogika ei ole kõige sõbralikum - nimelt on tal kaks töörezhiimi - seadmepõhine ja funktsioonipõhine. ehk et kui oled funktsioonipõhises, siis on valikus "vaata TVd", "kuula CDd" jne. kui oled seadmepõhises, siis on valikus "TV1", "DVD player" jne. mis asja ebamugavaks teeb, on see, et kui oled funktsioonipõhises rezhiimis, ehk oled otsustanud DVDd vaadata ja oled ühe nupuvajutusega kõik oma masinapargi selleks valmis seadnud ja kamandad neid PÕHIfunktsioonide piires osavalt ja kiirelt, ja siis ühel hetkel tahad teha midagi, mis nagu ei ole põhifunktsioon - näiteks tahad mingil X põhjusel näiteks võimendi keskkanali ajaviidet reguleerida, või siis TV kontrastsust muuta võimisiganes, siis oled hapus seisus, sest selleks pead sa minema konkreetse seadme juhtimise rezhiimi ja seal oma eritoimingud ära tegema. kõik oleks ju ok, aga tagasi funktsioonipõhisesse rezhiimi sa enam viisakalt ei saa - see tähendab saad küll, ehk vajutad "vaata DVDd" klahvi uuesti, aga tulemusena pritsib pult jälle kõikidele maisnatele DVD vaatamise alustamiseks sobiva signaalipaki välja ja tulemus on keskmisest rõvedam nagu arvata ongi. mina teen nii, et vajutan küll uuesti "vaata DVDd" nuppu, aga surun puldi otsapidi kõhupeki sisse... et summutada signaali. toimib.

        teine keskmisest nõmedam omadus on see, et kuna seadmed erinevate funktsioonide raames korduvad, siis peab kogu pudru korraks seisma panema et muud tegema hakata. näide - vaatad DVD ja tahad CD kuulama hakata. kuna DVD vaatamises osaleb võimendi, DVD mängija ja TV ning CD kuulamises võimendi ja DVD mängija, siis kui sa nüüd otse ühelt teisele tahad hüpata, siis mis juhtub? ega pult ju ei tea et sa juba mõnda seadet kasutad! dvd ja võimedi saavad uuesti signaali "power toggle", mille tulemusena lülitatakse mõlemad hoopis välja ja TV on suht õnnetu, sest talle enam signaali ei tule ja pult talle ka midagi ei ütle... lahendus on siis see, et DVD vaatamise lõpetamiseks lülitad kogu kompoti ühe nupuvajutusega välja ja siis ühe nupuvajutusega hakkad jälle viisakalt CDd kuulama. nõme, aga toimib.

        ja veel - minul on "õnn" omada TVd, millel AV sisendid on ühe nupu all - lihtsalt korduvalt pead vajutama. et siis nagu ringiratast käid AV1-AV2-AV3 vahel. pult loomulikult ei tea sellest teemast jälle midagi - tema saadab signaali "klahv AV" ja arvab, et nüüd ollaksegi õige sisendi peal ja kamandab edasi "16:9" jne... minu lahendus on siis see, et pult suunab TV kanalile "1" ja hakkab sealt siis allapoole tulema vajaliku arvu kordi et jõuda õige AV sisendi peale. ka nõme aga ka toimib.

        üldiselt võiks puldist rääkida nõrkemiseni, sest imelikku ja ka head on palju. eks küsi parem ise kui midagi konkreetset tahad, muidu mul siin läheb klaver juba kergelt tuliseks.

        et siin rahvas valesti aru ei saaks - SOOVITAN PULTI SIISKI SOOJALT! väga hea asi on kui lõpuks käima saad ja iseloomuga harjud. üks vajutus ja palju asju toimub - ei tohi ainult imestades unustada pulti seadmete poole suunatuna hoida, muidu läheb osa käske metsa poole.

        üks seksikas omadus veel - minu poolt teadmata aja kasutamata seismise järel tunneb pult ilmselt vibra järgi ära, et tema läheduses tatsatakse ja lülitab loetud sekunditeks sisse sinise üldvalguse. et nagu pimedas leidmist lihtsustada. ma esimesel korral öösel kakerdades kohe tardusin paika - et möh...

        atw

        edit: tüpod

        Comment


          #5
          Tänu ATW põhjalikule kirjeldusele julgesin ka omale selle puldi soetada. Algul küll mõtlesin pikalt kuna ATW kirjaldas mõningaid ebamugavusi.
          Minu suureks üllatuseks aga tema kirjeldatud ebamugavusi pole minul mitte ühtegi Pult on tõepoolest see sama Logitech Harmony 525. Võimalik, et asi on uuemas softis ja uuemas firmwares. Puldi installimisel arvutisseteatas soft kohe, et on saadaval uuem soft ja uuem firmware.

          1)ATW kirjtas:
          alustame üldisest - seadme tööloogika ei ole kõige sõbralikum - nimelt on tal kaks töörezhiimi - seadmepõhine ja funktsioonipõhine. ehk et kui oled funktsioonipõhises, siis on valikus "vaata TVd", "kuula CDd" jne. kui oled seadmepõhises, siis on valikus "TV1", "DVD player" jne. mis asja ebamugavaks teeb, on see, et kui oled funktsioonipõhises rezhiimis, ehk oled otsustanud DVDd vaadata ja oled ühe nupuvajutusega kõik oma masinapargi selleks valmis seadnud ja kamandad neid PÕHIfunktsioonide piires osavalt ja kiirelt, ja siis ühel hetkel tahad teha midagi, mis nagu ei ole põhifunktsioon - näiteks tahad mingil X põhjusel näiteks võimendi keskkanali ajaviidet reguleerida, või siis TV kontrastsust muuta võimisiganes, siis oled hapus seisus, sest selleks pead sa minema konkreetse seadme juhtimise rezhiimi ja seal oma eritoimingud ära tegema. kõik oleks ju ok, aga tagasi funktsioonipõhisesse rezhiimi sa enam viisakalt ei saa - see tähendab saad küll, ehk vajutad "vaata DVDd" klahvi uuesti, aga tulemusena pritsib pult jälle kõikidele maisnatele DVD vaatamise alustamiseks sobiva signaalipaki välja ja tulemus on keskmisest rõvedam nagu arvata ongi. mina teen nii, et vajutan küll uuesti "vaata DVDd" nuppu, aga surun puldi otsapidi kõhupeki sisse... et summutada signaali. toimib.

          Minul töötab ideaalselt ja kirjeldatud probleemi ei ole
          Vahetab ilusti menüü seadmepõhisest ja funktsioonipõhisesse ja vastupidi ilma mingeid jamasid tegemata.

          2)ATW kirjutas:
          teine keskmisest nõmedam omadus on see, et kuna seadmed erinevate funktsioonide raames korduvad, siis peab kogu pudru korraks seisma panema et muud tegema hakata. näide - vaatad DVD ja tahad CD kuulama hakata. kuna DVD vaatamises osaleb võimendi, DVD mängija ja TV ning CD kuulamises võimendi ja DVD mängija, siis kui sa nüüd otse ühelt teisele tahad hüpata, siis mis juhtub? ega pult ju ei tea et sa juba mõnda seadet kasutad! dvd ja võimedi saavad uuesti signaali "power toggle", mille tulemusena lülitatakse mõlemad hoopis välja ja TV on suht õnnetu, sest talle enam signaali ei tule ja pult talle ka midagi ei ütle... lahendus on siis see, et DVD vaatamise lõpetamiseks lülitad kogu kompoti ühe nupuvajutusega välja ja siis ühe nupuvajutusega hakkad jälle viisakalt CDd kuulama. nõme, aga toimib.

          Ka seda probleemi ei ole. Vajutan "Vaata DVD'd": käivitatakse telekas, resiiver, DVD ja lülitatakse telekas ja resiiver vastavale väljundile. Funktsioon "Kuula CD'd" sisaldab käsklusi resiiver sisse, DVD sisse ja resiiver vastavale väljundile. Kuna resiiver ja DVD on sees, siis tähendaks sisse lülitamise signaal nüüd välja lülitamist aga see pult on nii taibu, et ta mäletab, et resiiver ja DVD on juba sees ja jätab selle vahele.
          Samuti oskab ta tegevusi ise kombineerida. Näiteks kui olen vajutanud funktsiooni "Vaata DVD'd" mis lülitab teleka esimesele väljundile ja kui siis panen "Vaata telekat" peaks ta teleka ainult sisse lülitama. Aga tema mäletab, et telekas on esimesel väljundil ja muudab kordamööda väljundeid (minu telkul käib väljundite vahetamine ühe nupu alt seda korduvalt vajutades) kuni telekas läheb tüünerile.

          Ühesõnaga pult on hämmastavalt taibu ja täiesti super. Mina olen ülimalt rahul.

          Kui sul on see pult pole sul enam naist vaja, too ainult segaks
          Ja üleüldse on Logitech Harmony 525 parem kui seks

          Comment


            #6
            saab seda pulti ilma weebita ka progeda.hirmus tüütu kui nett aeglane

            Comment


              #7
              Vs: Logitech Harmony 525

              Oskab äkki keegi öelda, mis vahet on Harmony 525-el ja 555-el? Nii palju, kui uurinud olen, siis olen leidnud vaid selle, et 555-el on 6 nuppu rohkem, oranz taustvalgus ja tumehall puldi värv. Natuke vähe erinevusi, arvestades seda, et hinnavahe on ~500

              Comment

              Working...
              X