Teade

Collapse
No announcement yet.

Akai lülitab ise välja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Akai lülitab ise välja...

    Tere!

    Probleem selline, et telekas(Akai, ostetud 1995 venemaalt) lülitab/lülitub ennast ise peale ca 3-4 min välja ja mõne minuti pärast uuesti sisse ise ja siis välja jne.Aga kui koputada käega külje peale siis hakkab jälle tööle ja kui mingi pool tundi olen jampsinud ja kopsinud seda telekat siis jääb lõplikult käima kah enamasti.Muid vigasid ei ole.

    Telekas on vana jah ja korra paranduses käinud, siis oli vist toite plokk vms läbi põlenud.....Mis viga võib praegu olla ja kas kodus saab korda teha või on ikka parandusse viia vaja?Kas parandusse on mõtet viia nii vana telekat?

    #2
    Kusagil on külmjooted.
    Võta lahti, vaata ja jooda kahtlased jooted üle.
    Kui ei oska, siis parandus aitab kaa.

    Comment


      #3
      ettevaatust! esimest korda kui parandasin oma võimu suurema jootekolviga mis oli võimas võttis vana raja lahti kohe..Aga uuega seda muret pole(25w) ja eks suurega oli ikka minu viga ka küljes
      Vaesel ajal on kärbes ka liha.

      Comment


        #4
        kas lülitab välja või pilt kustub sujuvalt ära ja heli jääb alles?
        Igatahes sümptomid viitavad külmjootele. Nüüd tuleks lokaliseerida, kust viga otsida, siis väike vaatlus ja vajaduse korral mittejuhtivast materjalist pulgaga töötava teleka mõjutamine... Ja viimaseks kahtlaste kohtade üle jootmine.

        Comment


          #5
          kinni läheb nii nagu puldist paneks, aga kõlaritest käib sel hetkel nagu sähvatus läbi vms..heli ei jää alles,

          Comment


            #6
            otsi külmjoodet sealt kuhu kopsima pead et ta käima jääks ...ilmselt seal miskit logiseb

            Comment


              #7
              hmm...jootsin siis kõik kahtlased jooted üle, panin käima ja lülitas varsti välja kah aga läks kohe käima jälle, aga nüüd pilt võdiseb kuidagi korrapäratult üles-alla ja kitsamaks ja laiemaks, pilt muutub tumedaks ja heledaks kordamööda, mitte palju aga on märgata heleduse muutumist.Siiamaani pole enam välja lülitanud.
              Kas on võimalik, et ma kuumutasin mingit osa liiga kaua...? heli on normaalne ega kõigu.

              Comment

              Working...
              X