Teade

Collapse
No announcement yet.

Kanal2 - kvaliteetkanal ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kanal2 - kvaliteetkanal ;)

    Sisust ma ei räägigi, kuid kas teile ei tundu et Kanal2 heli ja pilt on sünkrost väljas ? Ärapanijas on selgelt näha kuidas mokk töllerdab ees ja jutt tuleb hiljem järgi.

    #2
    Minul tundub küll hetkel kõik korras olevat. Äkki mõjutab natuke ilmastik või asukoht :unsure:

    Comment


      #3
      või äkki kaabel-tv omad vahepeal käkivad asja ära? Mul juba mõni aeg kipub ETV Nicam heli klippima, monoheli on korras.

      Comment


        #4
        teleri viga äkki ? kas sa näed delayd kõikidel telekatel, mis näitavad kanal2´te ?

        Comment


          #5
          teleri viga see küll ei ole.tema näitab seda mis üle kantakse.
          see tuleb sellest et heli ja pilt lindistatakse eraldi ja küllap oli keegi monteerimisel lohakas olnud.

          Comment


            #6
            Ei tea, kuidas muul ajal on aga Ärapanija oli täna küll nihkes.
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              Originally posted by digital@Apr 9 2006, 21:08
              või äkki kaabel-tv omad vahepeal käkivad asja ära? Mul juba mõni aeg kipub ETV Nicam heli klippima, monoheli on korras.
              Otse mastist võetud ETV Nicamil pole häda midagi. Ei usu eriti, et nad seda vahepeal lahti kokku kodeerima hakkavad.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                kui mingi päev aega on, siis panen mingi antenni kokku ja proovin õhust.

                Comment


                  #9
                  Ma seda saadet ei vaata kuid Tipis olen mitmel korral täheldanud kaabelTV operaatori viletsat signaali - osad kanalid üle tüüritud (video), heli ajalist nihet olen ka mõnikord kahtlustanud.
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    #10
                    Mulle näis juba eelmises Ärapanijas ,et polnud päris sünkroonis.

                    Comment


                      #11
                      Oja ja Juur on nii kiire taibuga vennad, et jutt tulebki enne kuuldavale kui suud jõuavad liigutada

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by digital@Apr 9 2006, 21:08
                        või äkki kaabel-tv omad vahepeal käkivad asja ära?
                        Analoogvõrgus muudetakse ainult kandva sagedust ja miks peaksid operaatorid
                        muretsema mingid seadmed, et tekitada ajalist nihet digivõrgus.

                        PS. Eelmisel nädalad oli Koerus avarii ja sai K2 tõstetud Pärnu peale aga sealsel K2-l
                        heli märgatavalt vaiksem.
                        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                        Comment


                          #13
                          Mul on toaantenn ja analoogtelekas, teistel kanalitel mingit viidet ei ole. Nii et viga ikka Kanal2-s.

                          Comment


                            #14
                            pane parem antenn,siis läheb kokku.kui teised sama viga ei kaeba siis on põhjuseks toaantenn-sa ei saa otsesignaali, vaid peegeldunud(viitega) signaali.
                            sageli on nii et peegeldunud signaal on palju võimsam kui põhiline ja sellest siis kõik see jama.tegelikult peaks see pildis ka kuidagi välja paistma.

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by kreeklane@Apr 10 2006, 11:05
                              pane parem antenn,siis läheb kokku.kui teised sama viga ei kaeba siis on põhjuseks toaantenn-sa ei saa otsesignaali, vaid peegeldunud(viitega) signaali.
                              sageli on nii et peegeldunud signaal on palju võimsam kui põhiline ja sellest siis kõik see jama.tegelikult peaks see pildis ka kuidagi välja paistma.
                              Täna pole esimene aprill !

                              Antennikeeramisega ikka heli ja pilti lahku ei aja.

                              Meenub omaaegse raadiotegelase tõsiselt öeldud kommentaar küsimusele, miks Eurovisiooni ülekandmisel raadios hääl teleka pildist maha jäi. Põhjus oli olnud selles, et valgus levib 300 tuhat km/s aga heli 300m/s ja raadiosse jõuab heli hiljem kohale.
                              :lol: :P
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment

                              Working...
                              X