Teade

Collapse
No announcement yet.

tv ja sat kaabeldus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tv ja sat kaabeldus

    Oleks selline küsimus, et kuidas tuleks se teostada, et saada seinast (pesast) signaal kätte?
    Kui ma tahan saada signaali nii satilt kui ka antennilt ühte kaabli tuleb mul vahele panna se kombineeria, aga kuidas, kust ma satile toite annan. Selles mõttes et kust kohast ma ta kaablile peale annan. Veel ka seda et kui tahan mitmesse tuppa endale peasa panna siis milliste jaguritega et ka sati ja tv-d näha ja milline pesa selleks sobib?
    tänan, loodan et mu jutt ei ole väga sogane.

    #2
    Sati LNBle läheb toide ikka sati tuunerist.Ehk siis sama kaabli kaudu,kust tuleb signaal alla.Kui tahad mitme toa vahel jagada,siis pead kasutama lairiba ( 5...2500Mhz) jagurit,millest jookseb alalis toitepinge läbi (DC pass).Tubades kasutad TV/R/SAT lõpupesasid.
    Vana helitehnika remont Pärnus

    Comment


      #3
      Sinna TV/R/SAT pessa läheb siis üks antenni kaabel kus on tv ja sat signaal juba kokku liidetud või eraldi kaablitega?

      Comment


        #4
        TV/R/SAT lõpupesasse läheb üks kaabel,milles on eelnevalt TV ja SAT (LNB) signaal kokku liidetud.
        Vana helitehnika remont Pärnus

        Comment


          #5
          Originally posted by tinakile@Apr 25 2006, 08:30
          Sinna TV/R/SAT pessa läheb siis üks antenni kaabel kus on tv ja sat signaal juba kokku liidetud või eraldi kaablitega?
          Kui ühe kaabliga siis üleval liidetakse TV ja SAT kokku, kui kahe kaabliga siis SATile
          omaette seinakarp mis oleks mõistlikum tulevikule mõeldes.
          Näiteks mõned hiljutised rikked, hiir oli seina sees alles jätnud ainult soone 5 sm ulatuses, tuli väliselt uus kaabel panna, elektrikud käitlesid kaablit nagu elekrijuhet
          painderaadiust arvestamata, poole aasta pärast oli restaureeritud mõisaruumis, kus palju nurki, kaabel lühises, aitas välja topeltkaabel.
          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

          Comment


            #6
            Satile pole vaja omaette karpi panna.On olemas ka selline seinapesa,millel on 2 SAT otsa.See pesa võtab vastu ka 2 kaablit.
            Vana helitehnika remont Pärnus

            Comment

            Working...
            X