Teade

Collapse
No announcement yet.

TV LG Flatron ja mittefunkav distantsjuhtimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    TV LG Flatron ja mittefunkav distantsjuhtimine

    Tere!

    Uba siis järgmine. On selline telekas (kahjuks ei suutnud Owners manualist tuvastada mudelit :blink: Peab õhtal kastitaha otsima minema), mis on nüüd siis paar aastat niisama seisnud, voolujuhe on tagant ära old. Üritan siis ühel õhtul hinge sisse puhuda aga võta näpust. Kõik läheb ilusti käima, näitab mulle et kanal on seitse. Tahan puldist kanalit vahetada aga ei midagist. No äkki on patakad tühjad. Proovin esipaneelilt nuppe, selle peale ütleb et Lapselukk on peal. Loen manualist et vajuta puldil teatud nuppe, et lukk maha saada. Aga pult ju ei töötand, vahetan patakad. Ei midagi. No äkki on puldi viga, võtan oma universaalse Marantzi puldi, millele olen vajalikud funktsioonid kunagi varem sisse progenud kuid tulemust ikka ei ole. Sellega jookseb juba juhe kokku. Miskit reseti nuppu pole, ühelegi muule klahvile ei reageeri... Ideid?

    #2
    mis siin ikka mõelda-pult tuleb korda teha.kui on lapselukk,siis otsid menüüst vastava rea ja lülitad ta välja.
    hullem on lugu siis,kui teler küsib koodi.siis peab väheke nuputama.

    Comment


      #3
      No panen mudeli nüüd kah siia kirja: CT-21Q20ET
      Kuidas ma kontrollin,kas pult töötab? Mõõdan IR Ledilt pinget? Mingit IR vastuvõtjat mul kah ei ole. Ja ikkagi. 2 pulti nagu siis ei töötaks. Võibolla on teleka IR vastuvõtjas miskit nässus?

      Comment


        #4
        Puldi ledi vaata läbi digifotoka. Peab lillakat vilkumist näitama.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          osta uus pult,ta ei ole nii kallis.meie oludes siin 170-
          (juhul kui oli pult 6710V00017H).universaalpultidel võib mõni nupp puudu olla,seepärast on originaal alati parem

          Comment


            #6
            No vaatasin läbi digifotoka ja see näitab, et pultidest liigub välja küll midagi. Niiet ikkagi telekas...

            Comment


              #7
              kui sa kuhugi nupule vajutad,kas siis ekraanile mingi selgitav tekst ka tule?.kui tegu on lapselukuga,siis peab kohe ka vastav teade ekraanile tulema.
              kui ei tule,siis võta tal ettevaatlikult kaan maha ja vaata plaat üle,et ega seal kuskil mingi pragu ei jookse.üldiselt otsi kukkumise märke.

              Comment


                #8
                Ma tegin eile teleka lahti jah ja üritasin miski taolist juba näha aga kui skeemi ikka pole siis aru eriti midagi ei saa...

                Comment


                  #9
                  Ok,tundub,ettulebmiskisseparandusseviia.MhhsiinTev alopoesSPACEnaguüldseeitööta....Millineparandussel legategeleks?

                  Comment


                    #10
                    igaks juhuks mainin:digikal kasuta mingit öövõtet või sellist asja, iga funktsiooniga ei pruugigi näha olla.

                    Comment

                    Working...
                    X